Victoria Żmudź

Hetman Żółkiewka – Victoria Żmudź 0:3

Hetman Żółkiewka – Victoria Żmudź 0:3 (0:1)

Bramki: Karol Łubkowski 25′, Krystian Mroczek 56′, 70′.

Zaległy mecz 5 kolejki w Żółkiewce przebiegał pod dyktando Victorii. W 25 minucie podanie Krystiana Mroczka w pole karne wykorzystał Karol Łubkowski i tym sposobem Victoria objęła prowadzenie. W 56 minucie uderzenie Karola Łubkowskiego obronił bramkarz gospodarzy Karol Ścibak, ale wobec dobitki Mroczka z najbliższej odległości był już bezradny. Trzeci gol padł po dobrym dośrodkowaniu Nikodema Cymborskiego i celnym strzale głową Mroczka. 3:0 to w pełni zasłużone zwycięstwo, które przy lepszej skuteczności mogło być jeszcze bardziej okazałe. Całym dorobkiem bramkowym Victorii w tym spotkaniu podzielili się najlepsi strzelcy naszej drużyny w rundzie jesiennej: Krystian Mroczek (11 goli w 8 meczach) i Karol Łubkowski (5 goli w 13 meczach). Spotkanie z Hetmanem Żółkiewka było ostatnim meczem Victorii w rundzie jesiennej. Rozgrywki zakończyliśmy na 9 miejscu w tabeli z dorobkiem 15 punktów. Miejmy nadzieję, że zwycięską serię (wygrane w trzech ostatnich spotkaniach ze Zniczem, Orłem oraz Hetmanem) uda się kontynuować na wiosnę.

Hetman: Ścibak (85′ Pobiega) – Wikira, Gałka, Więczkowski, Banaszak, Puchala, Koprucha (80′ Grzegórski), Amerla, Małek (65′ K. Prus), Rycerz, Sawicki.
trener: Damian Koprucha

Victoria: Seniuk – Stańczykowski, Pogorzelec, Kossowski, Sakowicz, Czajka (65′ Damian Urbański), Kusy (65′ Cymborski), Lecki (85′ Grobelny), Łubkowski (80′ Cur), Niedzielski (70′ Iwat), Mroczek.
trener: Piotr Moliński

Żółte kartki: Puchala, Rycerz, Amerla, Sawicki – Sakowicz, Niedzielski, Lecki, Cymborski, Cur.

Sędziowali: Krzysztof Rękas oraz asystenci: Tomasz Misztal, Stanisław Urbankiewicz.