Victoria Żmudź

sezon 2023/2024

Victoria Żmudź – GKS Start Regent Pawłów 7:2

Victoria Żmudź – GKS Start Regent Pawłów 7:2

Victoria Żmudź – Start Regent Pawłów 7:2 (2:0) Bramki: Damian Urbański 28′, 51′, Łukasz Toporowski 35′, 55′, Paweł Kossowski 70′, Łukasz Szlichtyng 85′, Artur Iwat 90’+1 – Roman Yanul 47′, Paweł Stasiński 88′. Victoria: I. Fronc (65′ Maciej Romanowski) – Wierzbicki (77′ Szlichtyng), Ostaszewski (46′ Iwat), Toporowski, J. Fronc, Kossowski, Czajka (70′ Tabuła), Damian Urbański…

EKO Różanka – Victoria Żmudź 4:0

EKO Różanka – Victoria Żmudź 4:0

EKO Różanka – Victoria Żmudź 4:0 (1:0) Bramki: Grzegorz Piotrowski 25′, Jakub Gołab 61′, Wojciech Lejko 80′, Vladyslav Mahdysh 82′. EKO: Szlechta – Piotrowski (60′ Błaszczuk), Babkiewicz, K. Mikulski, Machado (46′ Knot), Czekier, Lejko (84′ Zagajski), E. Mikulski (60′ Mahdysh), Żakowski, Witkowski (46′ Mróz), Gołąb (75′ Siudym). trener: Kamil Karwatiuk Victoria: Maciej Romanowski – Ostaszewski,…

Victoria Żmudź – Vitrum Wola Uhruska 0:5

Victoria Żmudź – Vitrum Wola Uhruska 0:5

Victoria Żmudź – Vitrum Wola Uhruska 0:5 (0:3) Bramki: Arkadiusz Wałczyk 5′, Michał Walaszek 14′, 47′, Kazimierz Bala 18′, Karol Łubkowski 64′. Victoria: Maciej Romanowski – Ostaszewski, Kossowski, Kołodziejczyk (28′ Czajka), Stańczykowski (84′ Wawryszczuk), Damian Urbański (60′ Wierzbicki), Toporowski (80′ Kusy), Iwat (82′ Naumovych), J. Fronc (70′ Tabuła), Grobelny (46′ Cymborski), Zarek. trener: Wojciech Stańczykowski…

Hutnik Dubeczno – Victoria Żmudź 1:1

Hutnik Dubeczno – Victoria Żmudź 1:1

Hutnik Dubeczno – Victoria Żmudź 1:1 (0:1) Bramki: Norbert Mendel 79′ – Artur Iwat 26′. Hutnik: Iwaniec – Sawicki, Brodawka (70′ Antoniuk), Struski, Jędruszak, Mazurek, M. Stalbowski, P. Stalbowski, Przybylski (65′ Mendel), Nowicki (13′ Kłębukowski), Krawczyk. trener: Grzegorz Nowicki Victoria: I. Fronc – Wierzbicki (64′ Zarek), Ostaszewski, Toporowski, J. Fronc, Damian Urbański (71′ Wawryszczuk), Stańczykowski,…

Victoria Żmudź – Hutnik Ruda Huta 2:2

Victoria Żmudź – Hutnik Ruda Huta 2:2

Victoria Żmudź – Hutnik Ruda Huta 2:2 (0:2) Bramki: Michał Kłos 46′, Paweł Kossowski 66′ (rzut karny) – Kacper Bury 25′, Szymon Maliszewski 29′ (rzut karny). Victoria: Szlichtyng – Wierzbicki (75′ Naumovych), Ostaszewski, Toporowski, Kłos, Kołodziejczyk, Kossowski, Stańczykowski, J. Olejniczak (65′ Czajka), Cymborski (78′ Grobelny), Fronc. trener: Piotr Moliński Hutnik: A. Zemrzycki – Baranowski, Bury,…

Znicz Siennica Różana – Victoria Żmudź 1:1

Znicz Siennica Różana – Victoria Żmudź 1:1

Znicz Siennica Różana – Victoria Żmudź 1:1 (0:1) Bramki: Viktor Oleksyn 87′ – Jakub Fronc 3′. Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla Victorii. Już w trzeciej minucie po efektownym strzale Jakuba Fronca z rzutu wolnego nasza drużyna objęła prowadzenie. Później było sporo okazji do podwyższenia wyniku (strzały w słupek, poprzeczkę, gol ze spalonego), ale niestety…

Victoria Żmudź – Astra Leśniowice 1:6

Victoria Żmudź – Astra Leśniowice 1:6

Victoria Żmudź – Astra Leśniowice 1:6 (0:2) Bramki: Nikodem Cymborski 66′ – Mikołaj Prybiński 1′,6′, Damian Patoka 48′,61′,89′,90’+1′ .   Victoria: Seniuk – Wierzbicki, Toporowski, Fronc (80′ Wawryszczuk), Kłos, Kossowski, Damian Urbański (65′ Stańczykowski), Naumovych (83′ Grobelny), Cymborski (67′ Cur), J. Olejniczak (60′ Tabuła), Iwat. trener: Piotr Moliński Astra: Korycki – Brzezowski (70′ Neckar), S….

Przed rozpoczęciem rundy wiosennej sezonu 2023/2024

Przed rozpoczęciem rundy wiosennej sezonu 2023/2024

Kadra Victorii Żmudź na rundę wiosenną sezonu 2023/2024 (stan na 04.04.2024): Wojciech Stańczykowski, Tomasz Pogorzelec, Hubert Kołodziejczyk, Grzegorz Wierzbicki, Damian Urbański, Dawid Urbański, Mateusz Seniuk, Artur Iwat, Maciej Romanowski, Miłosz Kusy, Paweł Kossowski, Przemysław Pieczykolan, Adrian Czajka, Oskar Grobelny, Nikodem Cymborski, Dawid Cur, Łukasz Toporowski, Filip Zarek, Jakub Wawryszczuk, Jakub Fronc, Ernest Urbański, Konrad Szymczuk,…

Sparing: Victoria – Unia Białopole 3:2

Sparing: Victoria – Unia Białopole 3:2

Victoria Żmudź – Unia Białopole 3:2 Bramki: Jakub Fronc (x2), Wojciech Stańczykowski – Szymon Sarzyński, Tomasz Soroka. Victoria: Szlichtyng –  zawodnik testowany, Ostaszewski, Fronc, Wierzbicki, Stańczykowski, Damian Urbański, Naumovych, Cymborski, Iwat, J. Olejniczak oraz Maciej Romanowski, Kusy, Toporowski, Cur, Wawryszczuk, Radziewicz, Ufnal, S. Olejniczak, Tates.   Plan przygotowań Victorii do rundy wiosennej

1 2 3