Victoria Żmudź

Victoria Żmudź wycofuje się z rozgrywek IV ligi

Dobiegła końca trwająca nieprzerwanie od dziewięciu sezonów przygoda Victorii Żmudź w IV lidze. Nasz klub oficjalnie wycofał się z rozgrywek na tym szczeblu. Przyczyną jest brak odpowiednich środków finansowych umożliwiających grę na tym poziomie. Od wielu lat Victorię mocno wspierał właściciel firmy EUROSPAW Wiesław Kasprzycki. Dzięki jego pomocy nasza drużyna przebyła drogę od A-klasy do IV ligi a w poprzednim sezonie osiągnęła najlepszy wynik w historii klubu zajmując trzecie miejsce na koniec rozgrywek. Jednak główny sponsor naszej drużyny nie będzie już angażował się w finansowanie Victorii w tak znaczącym stopniu jak było to w ostatnich latach. Gmina natomiast nie jest w stanie samodzielnie utrzymać finansowo zespołu w tej klasie rozgrywkowej. W najbliższym czasie ostatecznie wyjaśni się, na jakim poziomie rozgrywek w nadchodzącym sezonie zagra Victoria. W tym momencie wiadomo tylko, że nie będzie to IV liga.

Comments 1

  1. ehs

    koniec kasy,koniec gry…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *