Victoria Żmudź

Tag: Puchar Polski

Plan przygotowań do rundy wiosennej w A klasie

Plan przygotowań do rundy wiosennej w A klasie

Zaplanowane mecze sparingowe: 18.02 – Orzeł Srebrzyszcze (chełmska klasa okręgowa) – boisko w Żółtańcach, godzina 14:00 5:3 dla Victorii, gole: Naumovych, Jarosław Olejniczak, Sebastian Olejniczak (x2), samobójcza 02.03 – Unia Białopole (chełmska klasa okręgowa) 09.03 – Granica Dorohusk (chełmska klasa okręgowa) 16.03 – Sawena Sawin (B klasa – Chełm) 23.03 – Chełmianka II Chełm (A…

Victoria Żmudź – Orzeł Srebrzyszcze 3:5

Victoria Żmudź – Orzeł Srebrzyszcze 3:5

Victoria Żmudź – Orzeł Srebrzyszcze 3:5 (1:1) Bramki: Maksym Naumovych 42′, Rafał Szczerbacz 74′, Paweł Kossowski 88′ – Mariusz Olender 23′, Mateusz Wójcicki 66′, 71′, 90’+3, Eryk Krzyżanowski 85′.   Victoria: Maciej Romanowski – Wierzbicki, Fronc, Kossowski, Kołodziejczyk, Krakiewicz, Naumovych, Stańczykowski (49′ Zarek), Tabuła (62′ Szczerbacz), Damian Urbański (67′ Grobelny), Cymborski. trener: Piotr Moliński Orzeł:…

Victoria Żmudź – Włodawianka Włodawa 3:1

Victoria Żmudź – Włodawianka Włodawa 3:1

Victoria Żmudź – Włodawianka Włodawa 3:1 (1:0) Bramki: Ernest Urbański 42′, Dawid Cur 72′, Artur Iwat 82′ – Kacper Węgliński 83′.   Jedynego gola w pierwszej połowie zdobył Ernest Urbański, który celnym strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego w 42 minucie zapewnił prowadzenie naszej drużynie. Po przerwie Victoria przeważała i potwierdziły to zdobyte dwie kolejne bramki….

Agros Suchawa – Victoria Żmudź 2:3

Agros Suchawa – Victoria Żmudź 2:3

Agros Suchawa – Victoria Żmudź 2:3 (1:0) Bramki: Mykailo Humeniuk 8′, Grzegorz Karczewski 88′ – Hubert Kołodziejczyk 71′, Paweł Kossowski 78′, Jakub Pawlak 89′ (samobójcza).   Mecz w Suchawie przebiegał pod dyktando naszej drużyny, ale mimo to gospodarze do końca walczyli o korzystny wynik. Na szczególną uwagę zasługuje piękne trafienie z dystansu Pawła Kossowskiego (można…

Plan przygotowań do rundy jesiennej w A klasie

Plan przygotowań do rundy jesiennej w A klasie

Zaplanowane mecze sparingowe: 18.07 – Vitrum Wola Uhruska (A klasa – Chełm) (zwycięstwo Victorii) 08.08 – Vojsławia Wojsławice (B klasa – Chełm) (odwołany) 12.08 lub 13.08 – Tatran Kraśniczyn (B klasa – Chełm) (odwołany)   Zgodnie z terminarzem przygotowanym przez Chełmski Okręgowy Związek Piłki Nożnej pierwsza kolejka chełmskiej A klasy zostanie rozegrana w dniach 19-20.08.2022….

Vitrum Wola Uhruska – Victoria Żmudź 4:3

Vitrum Wola Uhruska – Victoria Żmudź 4:3

Vitrum Wola Uhruska – Victoria Żmudź 4:3 (1:2) Bramki: Łukasz Drzewicki 24′ (rzut karny), Kacper Brzuchala 47′, 69′, Marcin Walaszek 84′ – Kamil Niedzielski 4′, 13′, Karol Łubkowski 54′. Początek meczu należał do Victorii. Już po 13 minutach prowadziliśmy 2:0 po golach Kamila Niedzielskiego (drugie trafienie po efektownym lobie nad bramkarzem można zobaczyć na Facebooku). …

Victoria – Frasatti Fajsławice 1:1 rzuty karne 5:4

Victoria – Frasatti Fajsławice 1:1 rzuty karne 5:4

Victoria Żmudź – Frasatti Fajsławice 1:1 (0:0) rzuty karne 5:4 Bramki: Artur Iwat 89′ – Karol Przebirowski 56′. rzuty karne: 0:1 Chruściel (Frasatti) 1:1 Pieczykolan (Victoria) 1:2 Hajkowski (Frasatti) 2:2 Kossowski (Victoria) 2:3 P. Przebirowski (Frasatti) 3:3 Iwat (Victoria) 3:3 K. Przebirowski (Frasatti) – bramkarz obronił 4:3 Damian Urbański (Victoria) 4:4 Dunda (Frasatti) 5:4 Głaz…

1 2