Victoria Żmudź

Victoria Żmudź – Agros Suchawa 4:4

Victoria Żmudź – Agros Suchawa 4:4 (2:4)

Bramki: Ernest Urbański 42′, Damian Urbański 45’+2, 50′, 51′ – Kacper Pinkowski 6′, 23′, Łukasz Chomiczuk 14′, Patryk Grzegorczyk 25′.

Po pierwszych 25 minutach wydawało się, że mecz jest rozstrzygnięty, bo Victoria przegrywała już 0:4. Jednak jeszcze przed przerwą nastąpił zwrot akcji. W 42 minucie po efektownej ruletce gola zdobył Ernest Urbański. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy drugiego gola dla naszej drużyny zdobył Damian Urbański. Po przerwie Damian dorzucił kolejne dwa trafienia i tym samym skompletował hattricka (gole można obejrzeć na naszym profilu Facebook). Niestety mimo sporej przewagi Victorii w drugiej połowie nie udało się zdobyć zwycięskiej bramki i mecz zakończył się wynikiem 4:4. Trzeba jednak docenić fakt, że nasza drużyna potrafiła po tak fatalnym początku odwrócić losy meczu. Jako ciekawostkę warto wspomnieć mecz Victorii z Ładą Biłgoraj (sezon 2017/2018 w ramach rozgrywek IV ligi), kiedy nasza drużyna w 85 minucie prowadziła 4:0 a mecz finalnie zakończył się wynikiem 4:4. Na szczęście tym razem to Victoria potrafiła odrobić tak wysoką stratę.  W ostatniej 11 kolejce rundy jesiennej Victoria zagra z Pławanicami Kamień. Początek meczu w niedzielę 29.10 o godzinie 13:00 na stadionie w Żmudzi (pierwotnie spotkanie miało odbyć się w Strachosławiu, lecz na wniosek Victorii mecz został przeniesiony).
 

Victoria: Seniuk – Wierzbicki, Sakowicz, Kusy (77′ Toporowski), Damian Urbański, E. Urbański (77′ Dawid Urbański), Kossowski, Fronc (20′ Cymborski), Tabuła (46′ Zarek), Szczerbacz, Iwat.
trener: Piotr Moliński

Agros: Oreńczuk – Tymoshenko, Grzegorczyk (43′ Mocior), Pawlak, Pinkowski, Karczewski, Głogowski, Namczuk, Stępień, Fursa, Chomiczuk (80′ Dywański).
trener: Robert Wójcik

Żółte kartki: Seniuk – Mocior.

Sędziowali: Mikołaj Romanowski oraz asystenci: Grzegorz Mielniczuk, Jakub Oleszczyński.
 

Wyniki 10 kolejki:


 
Terminarz 11 kolejki:

 

Autor zdjęć: Paweł Gorczycki
   
9 kolejka: MKS Siedliska – Victoria 2:1
 
Wyniki na żywo
Wyniki i terminarz
Aktualna tabela ligowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *