Victoria Żmudź

MKS Siedliska – Victoria Żmudź 2:1

MKS Siedliska – Victoria Żmudź 2:1 (0:1)

Bramki: Piotr Wasiołek 68′, Marcin Cholewa 83′ – Rafał Szczerbacz 23′.

W 23 minucie Victoria objęła prowadzenie. Miłosz Kusy wyrzucił piłkę z autu, Ernest Urbański dośrodkował a Rafał Szczerbacz strzałem głową dobrze wykończył całą akcję. Gdy w drugiej połowie wydawało się, że drugi gol dla Victorii jest kwestią czasu to gospodarze zdobyli wyrównującą bramkę za sprawą Piotra Wasiołka. Niestety później pomimo kilku świetnych okazji do strzelenia gola dla naszej drużyny to rywale ponownie okazali się skuteczniejsi. W 83 minucie Marcin Cholewa uderzeniem z bliskiej odległości wyprowadził MKS Siedliska na prowadzenie 2:1. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie. W 10 kolejce Victoria zagra z Agrosem Suchawa. Początek meczu w niedzielę 22.10 o godzinie 15:00 na stadionie w Żmudzi.
 

MKS: Ziętek – Augustyński, Skorek, Augustyniak (35′ Kasprzak), P. Wójcik (60′ J. Wójcik), Galant, Kwiatosz, Cholewa, Wasiołek, Kowalik (35′ Kozak), Zawiślak.
trener: Michał Krzak

Victoria: Maciej Romanowski – Wierzbicki, Sakowicz, Kusy, Damian Urbański, E. Urbański, Kossowski, Tabuła, Dawid Urbański (78′ Toporowski), Szczerbacz, Iwat.
trener: Piotr Moliński

Żółte kartki: Kasprzak, Zawiślak – Kusy.

Sędziowali: Tomasz Misztal oraz asystenci: Arkadiusz Orkiszewski, Stanisław Urbankiewicz.
 

Wyniki 9 kolejki:


 
Terminarz 10 kolejki:

 

Autor zdjęć: Paweł Gorczycki
   
8 kolejka: Victoria – Chełmianka II Chełm 0:3
 
Wyniki na żywo
Wyniki i terminarz
Aktualna tabela ligowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *