Victoria Żmudź

Vitrum Wola Uhruska – Victoria Żmudź 2:2

Vitrum Wola Uhruska – Victoria Żmudź 2:2 (0:0)

Bramki: Michał Walaszek 57′, Arkadiusz Wałczyk 77′ – Miłosz Kusy 55′, Hubert Kołodziejczyk 90′.
 
Spotkanie w Woli Uhruskiej było dotychczas najlepszym meczem w wykonaniu Victorii w tym sezonie. Po bezbramkowej pierwszej połowie wynik w 55 minucie otworzył w efektowny sposób Miłosz Kusy, który po indywidualnej akcji zdecydował się na strzał sprzed pola karnego. Trafił w okienko bramki gospodarzy i tym sposobem Victoria objęła prowadzenie. Drużyna Vitrum zdołała szybko odrobić straty a w 77 minucie objęła prowadzenie za sprawą trafienia Arkadiusza Wałczyka. Zawodnicy naszej drużyny grali jednak do końca z wiarą w korzystny rezultat i przyniosło to efekt w samej końcówce spotkania. Hubert Kołodziejczyk precyzyjnym strzałem z pola karnego doprowadził do wyrównania. W szóstej kolejce Victorię czeka spotkanie z kolejną drużyną z czołówki tabeli, czyli EKO Różanka. Mecz odbędzie się 23 września o godzinie 16:00 na stadionie w Żmudzi.
 
Vitrum: Nowosad – Michał Walaszek, Marcin Walaszek (61′ Barczuk), Czmielewski, Bala, Król, Wałczyk, Łubkowski (61′ Pelikant), Marczuk, Polak, Drzewiecki.
trener: Łukasz Drzewicki

Victoria: Maciej Romanowski – E. Urbański, Tabuła (80′ Cur), Kusy, Kołodziejczyk, Hurko (70′ Szczerbacz), Wierzbicki, Damian Urbański, Fronc, Cymborski (80′ Dawid Urbański), Szymczuk.
trener: Piotr Moliński

Żółte kartki: Bala – Damian Urbański.

Sędziowali: Paweł Skiba oraz asystenci: Grzegorz Mielniczuk, Kinga Krawiec.
 

Wyniki 5 kolejki:


 
Terminarz 6 kolejki:

    
4 kolejka: Victoria – Hutnik Dubeczno 3:1
 
Wyniki na żywo
Wyniki i terminarz
Aktualna tabela ligowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *