Victoria Żmudź

Victoria Żmudź – Hutnik Dubeczno 3:1

Victoria Żmudź – Hutnik Dubeczno 3:1 (0:1)

Bramki: Paweł Kossowski 66′, Artur Iwat 70′ (rzut karny), Damian Hurko 85′ – Michał Stalbowski 38′.
 
Po pierwszej połowie to zawodnicy z Dubeczna byli w lepszych nastrojach. W 38 minucie Michał Stablowski wykorzystał dalekie podanie za linię obrony i zdobył prowadzenie dla drużyny Hutnika. Jednak w drugiej części gry nasi zawodnicy odwrócili losy meczu. W 66 minucie Paweł Kossowski przytomnie zachował się w polu karnym rywali i doprowadził do wyrównania. Kilka minut później Artur Iwat celnym strzałem z rzutu karnego zdobył drugiego gola dla Victorii. Wynik meczu na 3:1 ustalił Damian Hurko, który wykończył akcję po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Wszystkie gole można obejrzeć na naszym profilu Facebook. To pierwsze zwycięstwo Victorii w tym sezonie i oby było ono początkiem dobrej serii. W piątej kolejce naszą drużynę czeka wyjazdowe spotkanie z drużyną Vitrum. Mecz odbędzie się 17 września o godzinie 16:30 na stadionie w Woli Uhruskiej.
 
Victoria: Maciej Romanowski – Wierzbicki, Kossowski, Kołodziejczyk, Kusy, Damian Urbański, E. Urbański, Krakiewicz, Szczerbacz (55′ Tabuła), Fronc, Iwat (75′ Hurko).
trener: Piotr Moliński

Hutnik: Jaworski – Sawicki, Brodawka, Struski, Mazurek, M. Stalbowski, P. Stalbowski, Mendel, Korzeniowski, Nowicki, Kłębukowski (77′ Miszczuk).
trener: Grzegorz Nowicki

Żółte kartki: Hurko – Struski, Brodawka, Mendel, M. Stalbowski.

Sędziowali: Wojciech Mróz oraz asystenci: Dawid Dyszewski, Kacper Perlik.
 

Wyniki 4 kolejki:


 
Terminarz 5 kolejki:

 

Autor zdjęć: Paweł Gorczycki
   
3 kolejka: Hutnik Ruda Huta – Victoria 3:2
 
Wyniki na żywo
Wyniki i terminarz
Aktualna tabela ligowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *