Victoria Żmudź

Granica Dorohusk – Victoria Żmudź 5:2

Granica Dorohusk – Victoria Żmudź 5:2 (1:1)

Bramki: Grzegorz Świderski 5′, Paweł Alikowski 65′, Damian Kulbicki 67′, 85′, Patryk Gierczak 69′ – Krystian Mroczek 32′, Piotr Lecki 57′.

Wynik spotkania już w 5 minucie otworzył grający trener Granicy Dorohusk – Grzegorz Świderski. Po efektownym strzale sprzed pola karnego zdobył gola dającego prowadzenie gospodarzom. Później do głosu doszli zawodnicy naszej drużyny. W 32 minucie Krystian Mroczek poradził sobie w polu karnym z zawodnikami Granicy i mocnym strzałem tuż pod poprzeczkę umieścił piłkę w siatce. Mroczek w pierwszej połowie miał jeszcze bardzo dobrą okazję, aby strzelić gola dającego prowadzenie Victorii. Niestety nie wykorzystał rzutu karnego (trafił w słupek) a dobitkę Kamila Niedzielskiego obronił Piotr Kopeć. Co nie wyszło przed przerwą udało się w 57 minucie. Wojtek Stańczykowski po dynamicznej szarży zagrał piłkę wzdłuż pola karnego a swoją szansę wykorzystał Piotr Lecki. Później gole strzelali już tylko gospodarze. W ciągu czterech minut (!) zdobyli trzy gole (strzelali kolejno Alikowski, Kulbicki oraz Gierczak) i tym samym praktycznie przesądzili o wyniku spotkania. W 85 minucie Damian Kulbicki minął Macieja Romanowskiego i zdobył swojego drugiego gola w meczu. Tym samym ustalił wynik spotkania na 5:2. Niestety po raz kolejny naszej drużynie nie udało się zdobyć ani jednego punktu w meczu wyjazdowym. W 12 kolejce Victoria zagra ze Zniczem Siennica Różana. Spotkanie odbędzie się 30.10 o godzinie 13:30 na stadionie w Żmudzi.

Granica: Kopeć – Ł. Ruszkiewicz (46′ Józaczuk), Swatek, Niemiec, Kogut (88′ Krupa), Słomka (80′ Dzieńkowski), Gorzała (46′ Alikowski), Piotrowski, Poznański (87′ Macegoniuk), Gierczak, Świderski (60′ Kulbicki).
trener: Grzegorz Świderski
 
Victoria: Romanowski – Kusy (70′ Sakowicz), Pieczykolan, Kossowski, Toporowski, Czajka, Stańczykowski, Damian Urbański (46′ Łubkowski), Niedzielski (70′ Grobelny), Mroczek (70′ Kasprzycki), Lecki (84′ Roczon).
trener: Piotr Moliński
 
Żółte kartki:  Swatek, Macegoniuk – Niedzielski, Kossowski, Kusy, Stańczykowski.
 
Sędziowali: Jakub Jabłoński oraz asystenci: Paweł Wawrzyniak, Robert Krasuń.
 
Skrót spotkania jest dostępny do obejrzenia na kanale Granicy Dorohusk:

 
Wyniki 11 kolejki:

 
Terminarz 12 kolejki:

 

 Autor zdjęć: Paweł Gorczycki
 
10 kolejka: Victoria – Unia Rejowiec 1:5
 
Wyniki na żywo
Wyniki i terminarz
Aktualna tabela ligowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *