Victoria Żmudź

Victoria Żmudź – Unia Rejowiec 1:5

Victoria Żmudź – Unia Rejowiec 1:5 (0:2)

Bramki: Kacper Persona 65′ (rzut karny) – Wojciech Rossa 36′, Kornel Kwiatosz 40′, 60′, Paweł Szajduk 51′, 88′.

Pierwsze pół godziny spotkania pomiędzy Victorią a Unią Rejowiec było dosyć wyrównane. Później to goście dominowali na boisku. W 36 minucie pierwszego gola strzałem sprzed pola karnego zdobył Wojciech Rossa. Już cztery minuty później na 2:0 podwyższył Kornel Kwiatosz, który dobił strzał Adriana Czerwińskiego (po indywidualnej akcji uderzył w poprzeczkę). W 49 minucie strzał Wojciecha Rossy z rzutu karnego obronił Maciej Romanowski, ale dobitka Pawła Szajduka okazała się skuteczna. Zawodnicy Unii do końca spotkania zdobyli jeszcze dwa gole (ponownie strzelali Kornel Kwiatosz i Paweł Szajduk). Victoria odpowiedziała tylko trafieniem Kacpra Persony z rzutu karnego.  To było zdecydowanie za mało na dobrze dysponowaną i skuteczną drużynę Unii. W rundzie jesiennej Victoria rozegra jeszcze cztery spotkania (z Granicą Dorohusk, Zniczem Siennica Różana, Orłem Srebrzyszcze oraz zaległy mecz z Hetmanem Żółkiewka). Rywalizować będziemy z drużynami ze zbliżonych rejonów tabeli więc nie pozostaje nic innego jak spróbować powalczyć o jak największą ilość punktów. W 11 kolejce Victoria zagra z Granicą Dorohusk. Spotkanie odbędzie się 23.10 o godzinie 14:00 na stadionie w Dorohusku.

Victoria: Romanowski – Kusy (75′ Cymborski), Pieczykolan (62′ Kasprzycki), Kossowski, Persona, Sakowicz (55′ Niedzielski), Toporowski, Stańczykowski, Łubkowski (62′ Damian Urbański), Mroczek, Lecki (70′ Grobelny).
trener: Piotr Moliński

Unia: Pastuszak – Paśnik, Kloc, T. Rossa, Karauda, Górny, Czerwiński, R. Rossa (69′ Nowaczek), Szajduk, Kwiatosz, W. Rossa (88′ Palonka).
trener: Tomasz Sąsiadek

Żółte kartki: Pieczykolan.

Sędziowali: Krzysztof Rękas oraz asystenci: Dominik Niemirowski, Stanisław Urbankiewicz.