Victoria Żmudź

Kłos Chełm – Victoria Żmudź 2:1

Kłos Chełm – Victoria Żmudź 2:1 (0:0)

Bramki: Paweł Wójcicki 48′, Artur Rutkowski 57′ – Krystian Mroczek 47′.

W pierwszej połowie spotkania Victorii z Kłosem na boisku było dużo walki z obu stron, ale mało dogodnych okazji do strzelenia goli. Znacznie więcej działo się po przerwie. Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy Emil Poznański obejrzał drugą żółtą kartkę za faul i Kłos musiał kontynuować grę w 'dziesiątkę’. W 47 minucie Krystian Mroczek dał prowadzenie Victorii sprytnym strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego (to trafienie można obejrzeć na naszym profilu Facebook). Wydawało się, że mecz układa się bardzo dobrze dla naszej drużyny jednak później to gospodarze przejęli inicjatywę. Najpierw szybko doprowadzili do wyrównania po mocnym uderzeniu Pawła Wójcickiego z pola karnego w długi róg bramki. W 57 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego drugiego gola dla Kłosa strzałem głową zdobył Artur Rutkowski. Później Kłos miał jeszcze świetną szansę na trzeciego gola, ale rzutu karnego nie wykorzystał Paweł Mazur, który uderzył wysoko nad bramką. Niestety na boisku nie było widać, że to Victoria grała prawie całą drugą połowę z przewagą jednego gracza. Naszym zawodnikom do końca meczu nie udało się odrobić strat i to gospodarze mogli cieszyć się z zasłużenie zdobytego kompletu punktów. Kłos pozostaje liderem tabeli z dorobkiem 23 punktów, natomiast Victoria zajmuje 12 miejsce (6 pkt). W 10 kolejce Victoria zagra z Unią Rejowiec. Spotkanie odbędzie się 16.10 o godzinie 15:00 na stadionie w Żmudzi.
 
Kłos: Wojtiuk – Rutkowski, Poznański, Flis, Mazur, Jabłoński, Żwirbla, Wójcicki (85′ Turbacz), Żurek (46′ Wyrostek), Antoniak (46′ J. Rak), K. Rak.
trener: Robert Tarnowski

Victoria: Seniuk – Kusy, Pieczykolan, Kossowski, Sakowicz (65′ Damian Urbański), Toporowski, Stańczykowski, Łubkowski, Mroczek, Niedzielski (65′ Cymborski), Lecki.
trener: Piotr Moliński

Żółte kartki: Poznański, Flis – Seniuk, Stańczykowski, Mroczek, Pieczykolan.

Czerwona kartka: Poznański (46′ – za drugą żółtą).

Sędziowali: Wojciech Wójcik oraz asystenci: Jakub Romańczuk, Krzysztof Ragan.
 
Wyniki 9 kolejki:


 
Terminarz 10 kolejki:

  

 Autor zdjęć: Paweł Gorczycki
 
8 kolejka: Victoria – Brat Cukrownik Siennica Nadolna 5:2
 
Wyniki na żywo
Wyniki i terminarz
Aktualna tabela ligowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *