Victoria Żmudź

Victoria Żmudź – Brat Cukrownik Siennica Nadolna 5:2

Victoria Żmudź – Brat Cukrownik Siennica Nadolna 5:2 (3:2)

Bramki: Piotr Lecki 5′, Karol Łubkowski 33′, 37′, Krystian Mroczek 46′, 81′ – Krzysztof Płatek 24′, Arnold Kister 31′.

W niedzielne popołudnie obie drużyny stworzyły naprawdę ciekawe widowisko. Już w 5 minucie wynik otworzył Piotr Lecki, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego od Kamila Niedzielskiego.  Później to goście dwukrotnie odpowiedzieli. W 24 minucie Arkadiusz Kister przechwycił piłkę w okolicach pola karnego naszej drużyny, następnie zagrał do Krzysztofa Płatka, który pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Kilka minut później Arnold Kister precyzyjnym uderzeniem z dalszej odległości dał prowadzenie drużynie z Siennicy Nadolnej. Jednak dzięki dwóm trafieniom Karola Łubkowskiego to Victoria schodziła na przerwę z prowadzeniem. Przy pierwszym z nich asystował Kamil Niedzielski. Natomiast przy drugim golu Łubkowskiego spory udział miał Wojtek Stańczykowski. Drugą część spotkania nasza drużyna rozpoczęła mocnym akcentem. Chwilę po wznowieniu gry Krystian Mroczek pokonał bramkarza gości efektownym strzałem z połowy boiska. W 81 minucie Mroczek dorzucił drugiego gola do swojego dorobku w tym meczu. Zwodem poradził sobie w polu karnym z obrońcą rywali i strzelił piątą bramkę dla Victorii. To było ważne zwycięstwo, dlatego że nasza sytuacja w tabeli zaczynała wyglądać naprawdę nieciekawie. Dzięki zdobytym trzem punktom Victoria w zdecydowanie lepszych nastrojach może przystąpić do kolejnego meczu z Kłosem Chełm, który jest aktualnie liderem rozgrywek (20 punktów po 8 meczach). Spotkanie odbędzie się 09.10 o godzinie 15:00 na stadionie w Rożdzałowie.
 
Victoria: Seniuk – Kusy, Pieczykolan, Kossowski, Sakowicz (72′ Damian Urbański), Stańczykowski, Czajka (67′ Toporowski), Łubkowski, Mroczek, Niedzielski (60′ Cymborski), Lecki (82′ Grobelny).
trener: Piotr Moliński

Brat: Mróz (46′ Jopek) – Kniażuk, Pachuta (68′ Michał Wójcik), Mateusz Kowalczyk (46′ Bartosz Niedrowski), Adam Urbański (46′ Malinowski), Krystian Kowalczyk (52′ Jakub Wójcik), Arnold Kister, Arkadiusz Kister (85′ Grzesiak), Aleksander Urbański, Płatek (78′ Chwaszcz), Karol Kowalczyk.
trener: Andrzej Ignaciuk

Żółte kartki: Mroczek, Lecki – Krystian Kowalczyk, Karol Kowalczyk, Jakub Wójcik, Malinowski.

Sędziowali: Wojciech Mróz oraz asystenci: Tomasz Majewski, Stanisław Urbankiewicz.
 
Wyniki 8 kolejki:


 
Terminarz 9 kolejki:

  

 Autor zdjęć: Paweł Gorczycki
 
7 kolejka: Frasatti Fajsławice – Victoria 3:1
 
Wyniki na żywo
Wyniki i terminarz
Aktualna tabela ligowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *