Victoria Żmudź

Frasatti Fajsławice – Victoria Żmudź 3:1

Frasatti Fajsławice – Victoria Żmudź 3:1 (0:0)

Bramki: Vasyl Slobodyan 89′, Karol Przebirowski 90+1′, Konrad Adamiec 90+4′ – Artur Iwat 90+5′.

Całe spotkanie było dosyć wyrównane. Obie drużyny miały swoje sytuacje do zdobycia bramek, ale zawodziła skuteczność. Dopiero w samej końcówce gospodarze przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W 89 minucie po dobrym rozegraniu rzutu wolnego Vasyl Slobodyan dał drużynie Frasatti prowadzenie strzałem z pola karnego. Chwilę później Karol Przebirowski podwyższył na 2:0. Trzeciego gola dla Frasatti zdobył Konrad Adamiec po strzale bezpośrednio z rzutu wolnego z narożnika pola karnego. Nasi zawodnicy zdołali odpowiedzieć tylko trafieniem Artura Iwata, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego. Pomimo rozczarowującej końcówki był to jeden z lepszych meczów w wykonaniu Victorii w ostatnim czasie. Miejmy nadzieję, że w kolejnych spotkaniach przełoży się to na zdobyte punkty. W ósmej kolejce Victoria zagra z Bratem Siennica Nadolna. Spotkanie odbędzie się 02.10 o godzinie 15:00 na stadionie w Żmudzi.
 
Frasatti: Hajkowski – B.Błaziak, P.Przebirowski, K.Kostka, Koc, P.Kostka (46′ Gieracz), Dunda (80′ K.Błaziak), Chruściel (65′ D.Baran), Wojciechowski (75′ Slobodyan), Adamiec, S.Baran (75′ K.Przebirowski).
trener: Dawid Gęca

Victoria: Seniuk – Kusy (60′ Cymborski), Pieczykolan, Kossowski, Persona, Stańczykowski, Czajka (40′ Damian Urbański), Łubkowski, Mroczek, Niedzielski (60′ Sakowicz), Lecki (86′ Iwat).
trener: Piotr Moliński

Żółte kartki: K. Kostka, Gieracz, Slobodyan – Kossowski, Stańczykowski.

Sędziowali: Michał Lackowski oraz asystenci: Tomasz Majewski, Stanisław Urbankiewicz.
 
Wyniki 7 kolejki:


 
Terminarz 8 kolejki:

  

 Autor zdjęć: Paweł Gorczycki
 
6 kolejka: Victoria – Spółdzielca Siedliszcze 1:2
 
Wyniki na żywo
Wyniki i terminarz
Aktualna tabela ligowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *