Victoria Żmudź

Victoria – Ruch Izbica 4:1

Victoria Żmudź – Ruch Izbica 4:1 (1:0)

Bramki: Artur Iwat 5′, Piotr Lecki 60′ (rzut karny), Wojciech Stańczykowski 75′, Nikodem Cymborski 83′ – Maciej Śliwa 90′.

Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla Victorii. W 5 minucie Artur Iwat zdecydował się na strzał z około 20 metrów. Piłka po drodze odbiła się jeszcze od jednego z zawodników Ruchu, przelobowała bramkarza i wpadła do siatki. W pierwszej połowie więcej bramek już nie padło. W 47 minucie rzut karny dla Victorii wywalczył Adrian Czajka. Świetnej okazji do podwyższenia prowadzenia nie wykorzystał jednak Wojtek Stańczykowski. Jego strzał obronił bramkarz Ruchu Radosław Pomianowski. W 60 minucie sędzia podyktował kolejną „jedenastkę” dla naszej drużyny. Tym razem faulowany był Piotr Lecki i sam poszkodowany pewnie wykorzystał rzut karny. Na 3:0 w 75 minucie podwyższył Wojtek Stańczykowski, który wykorzystał dośrodkowanie Kamila Niedzielskiego z rzutu rożnego. Czwartego gola dla Victorii zdobył Nikodem Cymborski, który strzałem z bliskiej odległości wykończył kontratak w wykonaniu naszej drużyny. Goście zdołali odpowiedzieć tylko trafieniem Macieja Śliwy w końcówce spotkania. Tym samym Victoria zdobyła swoje pierwsze punkty w lidze w tym sezonie. Oby był to początek dobrej passy. W piątej kolejce Victoria zmierzy się na wyjeździe z Hetmanem Żółkiewka. Spotkanie odbędzie się 11.09 o godzinie 16:00 na stadionie w Żółkiewce.
 
Victoria: Maciej Romanowski – Persona, Pieczykolan, Kossowski, Niedzielski, Stańczykowski, Czajka (82′ Cymborski), Cur (46′ Kusy), Iwat (65′ Damian Urbański), Łubkowski, Lecki.
trener: Piotr Moliński

Ruch: Pomianowski – Blonka, Babiarz (50′ Biniek), B. Jaremek, D. Jaremek (75′ Bożko), Gałka, G. Lewandowski, Pawlak (46′ Zaprawa), Śliwa, Czochrowski, Frącek (17′ Kaszak).
trener: Roman Blonka

Żółte kartki: Biniek.

Sędziowali: Radosław Sieraj oraz asystenci: Jerzy Marciniak, Mirosław Neckar.
 
Wyniki 4 kolejki:


 
Terminarz 5 kolejki:

  

 Autor zdjęć: Paweł Gorczycki
 
3 kolejka: Unia Białopole – Victoria 3:0
 
Wyniki na żywo
Wyniki i terminarz
Aktualna tabela ligowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *