Victoria Żmudź

Unia Białopole – Victoria 3:0

Unia Białopole – Victoria Żmudź 3:0 (2:0)

Bramki: Dawid Steciuk 18′, Dawid Lewkowicz 22′, Michał Gąsiorowski 55′.

Wynik spotkania otworzył w 18 minucie Dawid Steciuk, który popisał się niezłym uderzeniem sprzed pola karnego. Kilka minut później Dawid Lewkowicz podwyższył na 2:0 dla Unii. Po przerwie trzeciego gola dla gospodarzy zdobył jeszcze Michał Gąsiorowski, wykorzystując dośrodkowanie z rzutu rożnego. Victoria również miała swoje okazje do zdobycia gola, ale niestety w żadnej z nich nie udało się trafić do siatki rywali. Pozostaje nam szukać pierwszych punktów w lidze w kolejnych spotkaniach. W czwartej kolejce Victoria zagra z Ruchem Izbica. Spotkanie odbędzie się 04.09 o godzinie 16:00 na stadionie w Żmudzi.

Unia: Chwedorczuk – Steciuk, Bureć, Gąsiorowski, M. Cor (80′ Piekaruk), J. Łukaszewski, Zdybel, Matejek (70′ Domińczuk), Tomaszewski (58′ K. Cor), Ostrowski (65′ Sarzyński (75′ Chabara)), Lewkowicz.
trener: Radosław Leonowicz

Victoria: Seniuk (46′ Maciej Romanowski) – Pieczykolan, Kossowski, Iwat (70′ Wierzbicki), Stańczykowski, Czajka, Łubkowski (85′ Koguciuk), Damian Urbański (80′ Grobelny), Sawa (73′ Cur), Niedzielski, Cymborski (63′ Roczon).
trener: Piotr Moliński

Sędziowali: Tomasz Domański oraz asystenci: Kordian Nazaruk, Robert Krasuń.