Victoria Żmudź

19 kolejka – mecz z Kryształem Werbkowice

Przed nami 19 kolejka IV ligi, w ramach której Victoria zagra w Werbkowicach z miejscowym Kryształem. Pierwsze spotkanie tych drużyn w obecnym sezonie zakończyło się zwycięstwem Victorii 1:0. Ostatnie spotkanie ligowe Victoria zagrała prawie dwa tygodnie temu z Gromem Różaniec (zakończone wynikiem 0:0). Natomiast Kryształ w tym czasie odniósł dwa zwycięstwa (2:1 z Unią Białopole i 1:0 z Kłosem Chełm) i zanotował jedną porażkę (1:2 z Unią Hrubieszów). Obecnie drużyna z Werbkowic ma na koncie 31 pkt, czyli dokładnie tyle, co zajmująca drugie miejsce Victoria, z tym że nasza drużyna rozegrała o dwa mecze mniej. Czołówka tabeli wyraźnie się spłaszczyła i nie ma wątpliwości, że zwycięstwo w jutrzejszym meczu znacznie przybliżyłoby naszą drużynę do zapewnienia sobie miejsca w grupie mistrzowskiej. Nie będzie to prosta sprawa również z tego względu, że w Werbkowicach Victorii nigdy nie grało się łatwo. Dotychczasowy bilans wyjazdowych spotkań Victorii z Kryształem to jedno zwycięstwo i cztery porażki. Jeśli chodzi o sytuację kadrową Victorii to już wiadomo, że w tej rundzie nie możemy liczyć na Erwina Sobiecha, którego uraz okazał się poważniejszy niż się wydawało. Pomimo tego najwyższa pora podreperować nieco bilans bramkowy. Cztery ostatnie mecze zakończyliśmy bez strzelonego gola. Szansa na przełamanie będzie już jutro. Początek spotkania 21.11 o godzinie 13:00.

Oto historia bezpośrednich spotkań w Werbkowicach pomiędzy Victorią a Kryształem:
07.04.19 Kryształ – Victoria 2:1
15.10.17 Kryształ – Victoria 1:0
30.10.16 Kryształ – Victoria 2:1
26.03.16 Kryształ – Victoria 1:4
10.08.14 Kryształ – Victoria 6:0

Wyniki i terminarz
Aktualna tabela ligowa
Skróty i bramki z poprzednich spotkań

Zdjęcie pochodzi z profilu Facebook Kryształu Werbkowice.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *