Victoria Żmudź

Na remis w Żmudzi – Victoria – Grom 0:0

Victoria Żmudź – Grom Różaniec 0:0

Bezbramkowym remisem zakończył się mecz sąsiadujących w tabeli drużyn Victorii i Gromu. Na przestrzeni całego meczu można powiedzieć, że stroną przeważającą była Victoria. Jednak zabrakło potwierdzenia w postaci zdobytych bramek. W pierwszej połowie dobre okazje mieli Michał Kuczyński i Dawid Pikul. Kuczy po ładnej zespołowej akcji dobrze złożył się do strzału w polu karnym, ale trafił tylko w słupek. Natomiast kilkanaście minut później Dawid uderzył z lewej strony pola karnego wysoko nad bramką. Grom odpowiadał kontratakami, ale sytuacje, które stworzyli nie były zbyt groźne. W drugiej połowie mecz wyglądał podobnie, ale nie zabrakło kontrowersyjnych sytuacji. Po strzale jednego z naszych zawodników (chyba Szymona Bieleckiego) piłkę z linii bramkowej w ostatniej chwili wybili zawodnicy gości. Drużyna z Różańca również przeprowadziła kilka groźnych akcji, ale na nasze szczęście bez powodzenia. W końcówce meczu sporo się działo. Ostre starcie przy linii bocznej Volodymyra Halnycha i Damiana Ścibiora mogło zakończyć się czerwoną kartką dla zawodnika Gromu. Sędzia zakończył jednak całą sprawę tylko żółtą kartką. Po jednej z kolejnych akcji nasi zawodnicy bezskutecznie domagali się odgwizdania rzutu karnego po zagraniu ręką zawodnika drużyny gości. W doliczonym czasie gry po dośrodkowaniu w pole karne Gromu jeden z rywali skierował piłkę w kierunku własnej bramki. Wojciech Markowicz bramkarz Gromu interweniował w ostatniej chwili, ale pozostało pytanie, czy piłka nie przekroczyła linii bramkowej. Sędziowie zdecydowali, że gola nie było i niedługo potem zakończyli spotkanie. Już wiadomo, że następny mecz Victorii, który był zaplanowany na 11.11 w Biłgoraju, nie odbędzie się w tym terminie. Najbliższe spotkania z udziałem Łady zostały przełożone z powodu zagrożenia epidemicznego. Tak więc kolejne starcie czeka nas dopiero za tydzień, gdy do Żmudzi zawita Huczwa Tyszowce, która również walczy o miejsce w grupie mistrzowskiej.

Victoria: Perdun – Skowronek, Kazubski, Ścibior, Przychodzień – Kuczyński (55′ Persona), J. Sawa (75′ Misiurek), Brzozowski, K. Sawa, Pikul (67′ Bielecki) – Kashay (81′ Flis).

Grom: Markowicz – Podolak, Mielniczek, Przybysławski, Kozyra – K. Działo, Krzyszycha, Halych, Rak (79′ Kuczyński) – Kwiatkowski (87′ G. Działo), Paćkowski (90′ Grelak).

Żółte kartki: Damian Ścibior, Szymon Bielecki, Robert Kazubski, Kacper Persona, Daniel Brzozowski – Volodymyr Halych, Arkadiusz Kwiatkowski
Sędziował: Patryk Zielant (Biała Podlaska).

Wyniki i terminarz
Aktualna tabela ligowa


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *