Victoria Żmudź

Włodawianka Włodawa – Victoria Żmudź 3:0

Włodawianka Włodawa – Victoria Żmudź 3:0 (0:0)

Bramki: Michał Kuczyński 60′, Jakub Gołąb 89′, Gabriel Jankowski 90’+1.

W pierwszej połowie meczu mieliśmy kilka świetnych okazji do zdobycia gola. Dyspozycję bramkarza Włodawianki sprawdzili: Karol Łubkowski (jedną z jego akcji można obejrzeć na naszym profilu Facebook), Damian Urbański oraz Nikodem Cymborski, ale żaden strzał nie zaskoczył Daniela Polaka. Gospodarze również mieli swoje szanse jednak nie potrafili ich wykorzystać i do przerwy był bezbramkowy remis. Drugą część gry zaczęliśmy całkiem nieźle. Po akcjach kapitana Victorii Wojtka Stańczykowskiego byliśmy blisko objęcia prowadzenia. Niestety później dominowali już gospodarze, którzy bezwzględnie wykorzystali nasze błędy. W 60 minucie pierwszego gola zdobył Michał Kuczyński, który umieścił piłkę siatce po strzele w długi róg. W 89 minucie Jakub Gołąb otrzymał podanie wzdłuż naszej bramki i pozostało mu tylko dołożyć nogę, aby wykończyć akcję. W doliczonym czasie gry trzeciego gola dla Włodawianki zdobył jeszcze Gabriel Jankowski. Tym sposobem trzy punkty pozostały we Włodawie. Kolejnym rywalem Victorii będzie kandydat do wygrania rozgrywek chełmskiej ligi okręgowej – Ogniwo Wierzbica. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę 02.04 o godzinie 16:00 na stadionie w Wierzbicy.

Włodawianka: Polak – Gaj, Staszewski, Pogonowski (70′ Jaszczuk), Kołaczkowski, Jankowski, Błaszczuk, Bartnik, Kuczyński (75′ Zajul), Mahdysh, Gołab.
trener: Marek Drob

Victoria: Omelko – Wierzbicki, Toporowski, Sakowicz, Jędruszak (60′ Niedzielski), Damian Urbański (65′ Kossowski), Stańczykowski, Iwat, Cur (75′ Grobelny), Cymborski, Łubkowski.
trener: Piotr Moliński

Żółte kartki: Bartnik, Jankowski.

Sędziowali: Jacek Pawlak oraz asystenci: Robert Krasuń, Patryk Durko.