Victoria Żmudź

Vitrum Wola Uhruska – Victoria Żmudź 4:3

Vitrum Wola Uhruska – Victoria Żmudź 4:3 (1:2)

Bramki: Łukasz Drzewicki 24′ (rzut karny), Kacper Brzuchala 47′, 69′, Marcin Walaszek 84′ – Kamil Niedzielski 4′, 13′, Karol Łubkowski 54′.

Początek meczu należał do Victorii. Już po 13 minutach prowadziliśmy 2:0 po golach Kamila Niedzielskiego (drugie trafienie po efektownym lobie nad bramkarzem można zobaczyć na Facebooku).  W 24 minucie Łukasz Drzewicki zdobył kontaktową bramkę dla Vitrum z rzutu karnego. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1 dla Victorii. Po przerwie na boisku pojawił się Krystian Mroczek, który po kilku latach przerwy po raz kolejny będzie reprezentował barwy naszej drużyny (informacje o aktualnym składzie Victorii znajdują się na stronie 'Kadra’). Warto dodać, że Mroczek oraz Karol Łubkowski są wychowankami drużyny z Woli Uhruskiej. Zaraz po rozpoczęciu drugiej części gry kontratak gospodarzy wykończył Kacper Brzuchala i  tym sposobem w meczu był remis 2:2. Nasza drużyna raz jeszcze objęła prowadzenie w 54 minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Krystiana Mroczka i zamieszaniu w polu karnym piłka trafiła pod nogi Karola Łubkowskiego, który z najbliższej odległości skierował ją do siatki. Niestety, później było już tylko gorzej. W 65 minucie czerwoną kartkę za celowe zagranie ręką zobaczył Adrian Czajka i gospodarze do końca spotkania grali z przewagą jednego zawodnika. Kilka minut później Kacper Brzuchala po raz kolejny doprowadził do wyrównania. Natomiast zwycięską bramkę dla Vitrum zdobył w 84 minucie Marcin Walaszek po uderzeniu z okolicy linii pola karnego. Pozostaje pogratulować drużynie Vitrum awansu do kolejnej rundy i skupić się na poprawieniu sytuacji Victorii w lidze. W 7 kolejce chełmskiej okręgówki Victoria zagra na wyjeździe z drużyną Frasatti Fajsławice. Początek spotkania w niedzielę 25.09 o godzinie 16:00 na stadionie w Suchodołach.
 
Vitrum: Nowosad – Marczuk, Gdak, Marcin Walaszek, Pelikant (10′ Wielgus), Drzewicki, Król, Wałczyk, Stasiejko, Brzuchala, Cholawo.
trener: Łukasz Drzewicki

Victoria: Galstyan – Kusy, Sakowicz, Damian Urbański, Roczon, Koguciuk (46′ Mroczek), Czajka, Sawa, Łubkowski, Niedzielski, Lecki.
trener: Piotr Moliński

Żółte kartki: M. Walaszek, Gdak, Wałczyk, Marczuk – Galstyan, Sawa, Mroczek.

Czerwona kartka: Czajka (65′ – za zagranie piłki ręką).

Sędziowali: Dawid Staszewski oraz asystenci: Paweł Kowalski i Andrzej Gaj.
 
Wyniki IV rundy Pucharu Polski LZPN:


 

 Autor zdjęć: Paweł Gorczycki
 
Puchar Polski
Wyniki na żywo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *