Victoria Żmudź

Victoria – Frasatti Fajsławice 1:1 rzuty karne 5:4

Victoria Żmudź – Frasatti Fajsławice 1:1 (0:0) rzuty karne 5:4

Bramki: Artur Iwat 89′ – Karol Przebirowski 56′.

rzuty karne:
0:1 Chruściel (Frasatti)
1:1 Pieczykolan (Victoria)
1:2 Hajkowski (Frasatti)
2:2 Kossowski (Victoria)
2:3 P. Przebirowski (Frasatti)
3:3 Iwat (Victoria)
3:3 K. Przebirowski (Frasatti) – bramkarz obronił
4:3 Damian Urbański (Victoria)
4:4 Dunda (Frasatti)
5:4 Głaz (Victoria)
 
Pierwszy gol padł dopiero w drugiej części spotkania. Prowadzenie dla gości strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zdobył Karol Przebirowski. Victoria wyrównała stan rywalizacji tuż przed końcem meczu. Po efektownym strzale z około 20 metrów w samo okienko bramki rywali gola zdobył Artur Iwat. Po zakończeniu regulaminowego czasu gry był remis 1:1, a więc o awansie zadecydowały rzuty karne (można je obejrzeć na Facebooku). Nasi zawodnicy wykonywali je bezbłędnie. Natomiast strzał Karola Przebirowskiego obronił Maciej Romanowski (pojawił się na boisku w 80 minucie meczu). Victoria tym samym awansowała do kolejnej rundy Pucharu Polski LZPN, która jest zaplanowana na 21 września (przeciwnik jest jeszcze nieznany).  Za to kolejny mecz ligowy czeka nas już w najbliższą niedzielę 28.08. W ramach trzeciej kolejki Victoria zmierzy się z Unią Białopole. Początek spotkania o godzinie 16:00 na stadionie w Białopolu.
 
Victoria: Seniuk (80′ Maciej Romanowski) – Toporowski, Pieczykolan, Kossowski, Kusy (56′ Głaz), Iwat, Czajka (68′ Dawid Urbański), Damian Urbański, Koguciuk (62′ Cymborski), Roczon (62′ Cur (80′ Grobelny)), Lecki.
trener: Piotr Moliński

Frasatti: R.Kostka – K.Przebirowski, Hajkowski, P.Przebirowski, Koc (55′ Krzykała), Korchut (70′ B.Błaziak), Chruściel, K.Błaziak (46′ Dunda), Gęca (55′ K.Baran), Wojciechowski (55′ S.Gieracz), P.Kostka (76′ Janiszek).
trener: Dawid Gęca

Żółte kartki: K. Przebirowski, Korchut, S. Gieracz.

Sędziowali: Dariusz Harko oraz asystenci: Artur Grodek i Jakub Jabłoński.
 
Wyniki III rundy Pucharu Polski LZPN:


  

 Autor zdjęć: Paweł Gorczycki
 
Puchar Polski
Wyniki na żywo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *