Victoria Żmudź

Hutnik Ruda Huta – Victoria 0:2

Hutnik Ruda Huta – Victoria 0:2 (0:1)

Bramki: Damian Urbański 41′, Paweł Kossowski 89′.

Wynik meczu w 41 minucie otworzył Damian Urbański. Wykorzystał on podanie od kapitana Victorii Wojtka Stańczykowskiego. W końcówce meczu drugiego gola dla naszej drużyny po strzale między nogami bramkarza gospodarzy zdobył Paweł Kossowski. Ponownie podawał Wojtek Stańczykowski. To były ważne trzy punkty zdobyte na trudnym terenie. W 17 kolejce Victoria zagra z drużyną Pławanice Kamień. Ewentualne zwycięstwo zapewni naszej drużynie pierwsze miejsce w rozgrywkach chełmskiej A klasy na koniec sezonu i tym samym awans do klasy okręgowej. Początek meczu 5 czerwca o godzinie 16:00 na stadionie w Żmudzi.
 
Hutnik: Haftaniuk (50′ Zemrzycki) – R. Nawrocki, Mężyk, P. Skóra, Czerniakiewicz (72′ P. Nawrocki), Kosiba (78′ P. Zemrzycki), Pawlak, Bury (44′ Bulwan), Tyczyński (34′ Lodowski), Sochocki, Dubij (84′, D. Skóra).
trener: Krzysztof Czerniakiewicz

Victoria: Maciej Romanowski – Wierzbicki (71′ Cur), Pogorzelec, Kusy, Głaz, Stańczykowski, Damian Urbański (67′ Iwat), Kossowski (90′ Dawid Urbański), Niedzielski, Lecki.
trener: Piotr Moliński

Żółte kartki: Sochocki, Nawrocki – Niedzielski, Lecki.

Sędziowali: Dawid Staszewski oraz asystenci: Paweł Kowalski i Wiktor Misiura.
 
Wyniki 16 kolejki:


 
Terminarz 17 kolejki:

  

 Autor zdjęć: Paweł Gorczycki
 
Wyniki na żywo
Wyniki i terminarz
Aktualna tabela ligowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.