Victoria Żmudź

Victoria – GKS Łopiennik 0:3

Victoria – GKS Łopiennik 0:3 (0:2)

Bramki: Kamil Sawa 7′, 70′, Karol Czajka 40′.

Spotkanie nie rozpoczęło się najlepiej dla naszej drużyny. Już w 7 minucie Kamil Sawa miał okazję do wykonania symbolicznej kołyski (w związku z narodzinami syna) po tym jak w zdobył gola w sytuacji sam na sam z Maciejem Romanowskim. W 40 minucie goście podwyższyli na 2:0. Tym razem Kamil Sawa dośrodkowywał a Karol Czajka umieścił piłkę w siatce po strzele głową z bliskiej odległości. W końcówce pierwszej połowy po świetnym strzale Piotra Głaza z okolicy pola karnego piłka odbiła się od poprzeczki i wyglądało na to, że przekroczyła linię bramkową. Sędzia jednak gola nie uznał. W 70 minucie kolejnego gola dla GKS Łopiennika zdobył Kamil Sawa, który wygrał pojedynek z jednym z naszych obrońców i mocnym strzałem po raz kolejny umieścił piłkę w naszej bramce. Zawodnicy Victorii próbowali odrabiać straty ale ewidentnie nie był to nasz dzień. W 79 minucie Wojtek Stańczykowski wywalczył rzut karny, którego niestety nie wykorzystał Kacper Persona. Całą akcję można obejrzeć na naszym profilu Facebook. Drużynie z Łopiennika na czele z Kamilem Sawą (który przy dopingu licznej grupy kibiców GKS oraz mając na koncie blisko 10 lat występów w barwach Victorii czuł się na boisku w Żmudzi jak w domu) należą się gratulację a nam pozostaje walczyć o punkty w kolejnych meczach. Po 16 kolejkach Victoria pozostaje liderem tabeli z przewagą czterech punktów nad GKS Łopiennik i Hutnikiem Ruda Huta. W sobotę 28.05 naszą drużynę czeka wyjazd do Rudej Huty na mecz ze wspomnianym Hutnikiem. Początek spotkania o godzinie 17:00. Do końca sezonu pozostały trzy kolejki. Victorii potrzeba jeszcze sześciu punktów, aby zapewnić sobie awans do klasy okręgowej bez potrzeby oglądania się na wyniki innych drużyn.
 
Victoria: Maciej Romanowski – Wierzbicki, Persona, Damian Urbański, Kusy, Głaz, Stańczykowski, Jakub Sawa, Kossowski, Niedzielski (63′ Wyrwa), Lecki (75′ Cur).
trener: Piotr Moliński

GKS Łopiennik: Kowiński – Lipiński (80′ Szymszek), Michał Szadura, Krzysztof Szadura (46′ Stęplowski), Niedźwiedzki, Sławacki, Patyra, Wojciechowski, Karol Czajka, Podlipny, Kamil Sawa.
trener: Sebastian Kowiński

Żółte kartki: Jakub Sawa – Sławacki.

Sędziowali: Radosław Sieraj oraz asystenci: Łukasz Kubów i Dominik Niemirowski.
 
Wyniki 15 kolejki:


 
Terminarz 16 kolejki:

  

 Autor zdjęć: Paweł Gorczycki
 
Wyniki na żywo
Wyniki i terminarz
Aktualna tabela ligowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.