Victoria Żmudź

Victoria – Sawena Sawin 10:0

Victoria – Sawena Sawin 10:0 (4:0)

Bramki: Tomasz Pogorzelec 6′, Piotr Lecki 13′, 43′, Damian Urbański 39′, Kacper Persona 54′, 89′, Wojciech Stańczykowski 61′, Robert Kazubski 71′, 86′, 90′.

Wynik spotkania otworzył już w 6 minucie Tomasz Pogorzelec, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego od Jakuba Sawy i strzałem głową skierował piłkę do siatki rywali. W 13 minucie efektownym uderzeniem z przewrotki na 2:0 podwyższył Piotr Lecki. Trzeciego gola zdobył Damian Urbański po akcji z udziałem Tomka Pogorzelca i Kuby Sawy. Autorem czwartego trafienia był ponownie Lecki, który otrzymał dobre dośrodkowanie z boku boiska (najprawdopodobniej od Grzegorza Wierzbickiego). Piątego gola zdobył Kacper Persona, który dostał podanie od Jakuba Sawy, minął bramkarza gości i pewnie zakończył tę akcję. W 61 minucie ładnym strzałem z okolicy pola karnego w długi róg bramki popisał się kapitan naszej drużyny Wojtek Stańczykowski (podawał Robert Kazubski) i było już 6:0. Później swoje strzelanie rozpoczął wspomniany Kazubski. W 71 minucie po podaniu od Kacpra Persony i mocnym strzale w długi róg bramki rywali zdobył swojego pierwszego gola w tym meczu. Niedługo później miał szansę na kolejne trafienie, ale w 81 minucie nie wykorzystał rzutu karnego. Jego uderzenie obronił bramkarz Saweny Przemysław Misiura, który z dobrej strony pokazał się również w kilku wcześniejszych sytuacjach i zapobiegł utracie kolejnych goli przez swój zespół. 'Kazek’ szybko się zrehabilitował i w 86 minucie strzałem z dalszej odległości tym razem nie dał szans bramkarzowi gości na skuteczną interwencję. Tym sposobem było już 8:0 dla Victorii. W samej końcówce spotkania kolejne gole zdobyli jeszcze Kacper Persona i Robert Kazubski. Oprócz kolejnego pewnego zwycięstwa warto odnotować powrót do gry Pawła Kossowskiego, który reprezentował już barwy naszej drużyny w latach 2012-2015.  Po 13 kolejkach przewaga Victorii nad drugim w tabeli Vitrum Wola Uhruska wynosi 6 punktów. Kolejne spotkanie nasza drużyna rozegra 15 maja o godzinie 16:00. W ramach 14 kolejki Victoria zagra w Gorzkowie z drużyną Zrywu. 
 
Victoria: Seniuk – Wierzbicki, Kazubski, Pogorzelec, Kusy, Głaz, Stańczykowski, Persona, Sawa, Damian Urbański (46′ Kossowski), Lecki.
trener: Piotr Moliński

Sawena: Misiura (88′ Klepacki) – Błaszczuk, Nickiel, Matejek, Lipko (66′ Bakun), Jaglewicz, Piech, Czmielewski (46′ Ćwir), Wójcik (65′ Błaszczuk), Krzeszczyk, Prucnal.
trener: Mariusz Pasicki

Żółte kartki: Kusy.

Sędziowali: Łukasz Staniuk oraz asystenci: Łukasz Kubów i Klaudia Przechocka.
 
Wyniki 13 kolejki:


 
Terminarz 14 kolejki:

  

 Autor zdjęć: Paweł Gorczycki
 
Wyniki na żywo
Wyniki i terminarz
Aktualna tabela ligowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.