Victoria Żmudź

Vitrum Wola Uhruska – Victoria 1:5

Vitrum Wola Uhruska – Victoria 1:5 (0:2)

Bramki: Michał Polak 87′ – Robert Kazubski 23′, 34′, 88′ (rzut karny), Jakub Sawa 47′, Marcin Młynarski 83′ (samobójcza).

W pierwszej połowie było sporo walki, ale dwa gole Roberta Kazubskiego (dostępne do obejrzenia na naszym profilu Facebook) dały Victorii spokojne prowadzenie. Pierwsze trafienie padło bezpośrednio po strzale z rzutu wolnego. Druga bramka to dobre uderzenie głową Roberta po dośrodkowaniu od Jakuba Sawy. Na początku drugiej części gry wspomniany już Kuba Sawa dołożył trzeciego gola po pewnym strzale w sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy. W 83 minucie samobójcze trafienie po dośrodkowaniu zaliczył bramkarz Vitrum i było już 4:0 dla Victorii. W 87 minucie honorową bramkę dla gospodarzy po przytomnym zachowaniu w polu karnym zdobył Michał Polak. Niedługo później Robert Kazubski skompletował hattricka (pierwszego w swojej seniorskiej przygodzie z piłką) po strzale z rzutu karnego i ustalił wynik spotkania na 5:1 dla Victorii. Nasza drużyna dzięki zwycięstwu w Woli Uhruskiej umocniła się na czele tabeli chełmskiej A klasy. Kolejne spotkanie Victoria rozegra 8 maja o godzinie 17:00. W ramach 13 kolejki do Żmudzi zawita drużyna Saweny Sawin.

Vitrum: Nowosad – Michał Polak, Tokarski (75′ Wasyńczuk), Mateusz Polak, Olender (46′ Kruk), Dybek (65′ Wawer), Pelikant, Helmer (75′ Młynarski), Kulbicki, Rutkowski, Marczuk.
trener: Arkadiusz Stasiejko

Victoria: Seniuk (70′ Maciej Romanowski) – Wierzbicki (60′ Kusy), Kazubski, Pogorzelec, Głaz (63′ Wyrwa), Stańczykowski, Persona, Sawa, Damian Urbański (80′ Soroka), Niedzielski, Lecki.
trener: Piotr Moliński

Żółte kartki: Tokarski, Wielgus – Kazubski, Sawa, Seniuk.

Czerwona kartka: Wielgus 88′ (za drugą żółtą).

Sędziowali: Wojciech Kuśmierczuk oraz asystenci: Konrad Wojtiuk i Radosław Sieraj.