Victoria Żmudź

Victoria – MKS Siedliska 5:0

Victoria – MKS Siedliska 5:0 (3:0)

Bramki: Piotr Lecki 11′, 73′, 90′, Damian Urbański 16′, Wojciech Stańczykowski 24′.

Strzelanie rozpoczął już w 11 minucie Piotr Lecki, który skorzystał z podania od Mariana Wyrwy i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gości po raz pierwszy. Pięć minut później prowadziliśmy 2:0. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka minęła bramkarza i Damian Urbański umieścił ją w siatce. Bramka na 3:0 padła po sprytnym rozegraniu rzutu wolnego przez Wojtka Stańczykowskiego i Kacpra Personę (to trafienie można obejrzeć na naszym profilu Facebook). Po przerwie jeszcze dwa gole dołożył Piotr Lecki i tym samym skompletował hattricka (gol na 5:0 również jest dostępny do obejrzenia na Facebooku). Po porażce Vitrum w Wojsławicach (5:3 dla Vojsławii) Victoria została liderem rozgrywek. Następny mecz nasza drużyna rozegra w niedzielę 1 maja o godzinie 16:00 w Woli Uhruskiej. Rywalem będzie wspomniana już drużyna Vitrum. Tym samym jest to okazja do rewanżu za jedyną porażkę, którą Victoria poniosła w rundzie jesiennej. Wobec tego zapowiada się naprawdę ciekawe spotkanie.

Victoria: Seniuk (75′ Maciej Romanowski) – Wierzbicki, Kazubski, Kusy (68′ Kasprzycki), Głaz, Stańczykowski (78′ Dawid Urbański), Persona, Wyrwa (46′ Cur), Damian Urbański, Niedzielski, Lecki.
trener: Piotr Moliński

MKS Siedliska: Łukawski (63′ Ciosek) – Augustyński (73′ Leonowicz), Kasprzak (33′ Augustyniak), Galazdra (63′ J. Wójcik), Dąbrowski (70′ Ładniak), Sapuła, Pilipczuk (46′ P. Wójcik), Cholewa, Kowalik, Chilimoniuk, Grum (80′ Krysa).
trener: Jerzy Puczkowski

Żółte kartki: Dąbrowski.

Sędziowali: Maja Lik oraz asystenci: Klaudia Przechocka i Krzysztof Ragan.