Victoria Żmudź

Victoria – Vojsławia Wojsławice 5:1

Victoria – Vojsławia Wojsławice 5:1 (4:0)

Bramki: Wojciech Stańczykowski 2′ (rzut karny), 22′ (rzut karny), 41′, 58′ (rzut karny), Piotr Głaz 36′ – Grzegorz Kliszcz 63′.

Spotkanie z Vojsławią było dla naszej drużyny pierwszym meczem o punkty od blisko pół roku. Obyło się bez niespodzianki i Victoria już w pierwszej połowie praktycznie zapewniła sobie zwycięstwo. Trzy bramki zdobył Wojtek Stańczykowski, który pewnie wykonał dwa rzuty karne (można je obejrzeć na naszym profilu Facebook) a jednego gola dołożył po podaniu od Damiana Urbańskiego i strzale z okolic pola karnego gości. Do tego w 36 minucie Piotr Głaz po dynamicznym wejściu w pole karne rywali i strzale w krótki róg dorzucił kolejne trafienie na konto Victorii. W 58 minucie kapitan naszej drużyny po raz kolejny pokonał bramkarza drużyny z Wojsławic z jedenastego metra i tym sposobem było 5:0. Honorowe trafienie dla Vojsławii po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i ładnym uderzeniu głową zdobył Grzegorz Kliszcz. Kolejny mecz Victoria rozegra w sobotę 23 kwietnia o godzinie 16:00. Do Żmudzi zawita drużyna MKS Siedliska.
 
Victoria: Seniuk – Wierzbicki, Pogorzelec, Kołodziejczyk (46′ Koguciuk), Kusy (60′ Wyrwa), Głaz (68′ Iwat), Stańczykowski, Persona, Sawa (80′ Dawid Urbański), Niedzielski (62′ Cur), Damian Urbański (64′ Kasprzycki).
trener: Piotr Moliński

Vojsławia: Pakuła – Adamski (60′ Kurec), Serafin, Sz. Turbacz, Żurek, Miszczuk (57′ D. Dyszewski), Roczon, M. Turbacz, Szumial (79′ Szady), Tabuła (63′ Stachniuk), Kliszcz (80′ J. Dyszewski).
trener: Tomasz Hawryluk

Żółte kartki: Pakuła, Turbacz.

Czerwona kartka: Koguciuk (86′ – niesportowe zachowanie).

Sędziowali: Wojciech Mróz oraz asystenci: Krzysztof Suski i Łukasz Kubów.
 
Wyniki 10 kolejki:


 
Terminarz 11 kolejki:

  

 Autor zdjęć: Paweł Gorczycki
 
Wyniki na żywo
Wyniki i terminarz
Aktualna tabela ligowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.