Victoria Żmudź

Pławanice Kamień – Victoria 1:1

Pławanice Kamień – Victoria Żmudź 1:1 (1:0)

Bramki: Mirosław Neckar 25′ – Damian Urbański 67′.

Gospodarze przed tym spotkaniem mieli na koncie zero strzelonych goli w bieżącym sezonie chełmskiej A klasy. W 25 minucie kiepską passę drużyny Pławanic zakończył Mirosław Neckar. Po jego uderzeniu z rzutu wolnego gospodarze objęli prowadzenie. To efektowne trafienie można obejrzeć na naszym profilu Facebook. W pierwszej połowie gra naszej drużynie nie wyglądała najlepiej i mieliśmy sporo problemów, aby poradzić sobie z defensywą rywali. Wynik do przerwy nie uległ już zmianie, Pławanice prowadziły 1:0. W 67 minucie dobre podanie za linię obrony od Mariana Wyrwy wykorzystał Damian Urbański i było 1:1.  Do końca meczu stworzyliśmy jeszcze kilka dobrych okazji do zdobycia kolejnych goli, ale zabrakło skuteczności. Tym sposobem Pławanice Kamień zdobyły pierwszy punkt w tym sezonie. Natomiast Victoria nie wykorzystała okazji do objęcia prowadzenia w tabeli wobec straty punktów przez Vitrum Wola Uhruska (przegrana z Hutnikiem Ruda Huta 5:3). W dziewiątej i jednocześnie ostatniej kolejce rundy jesiennej Victoria zagra z Astrą Leśniowice. Spotkanie odbędzie się 16.10 o godzinie 15:00 na boisku w Żmudzi.

Pławanice: Niemirowski – Petruk, Hawryluk, Kawalec, Kapeluszny (55′ Gorzała), Gajewski (65′ Lewczuk), Dudzic, Neckar, Wasyluk (80′ Grzywna), Kata, Klekotiuk (55′ Bernacki).
trener: Robert Hawryluk

Victoria: Seniuk – Kusy, Paskiv, Głaz, Wierzbicki, Koguciuk (46′ Wyrwa), Soroka, Roczon, Sawa, Urbański, Lecki.
trener: Piotr Moliński

Żółte kartki: Hawryluk, Dudzic.

Sędziowali: Mariusz Jaroszek oraz asystenci: Klaudia Przechocka i Dominik Niemirowski.