Victoria Żmudź

Victoria – Hutnik Ruda Huta 7:1

Victoria – Hutnik Ruda Huta 7:1 (4:1)

Bramki: Jakub Sawa 7′, Piotr Lecki 15′, Piotr Głaz 30′, Damian Urbański 38′, 56′, Ihor Paskiv 53′, Michał Soroka 84′ – Karol Pawlak 44′

Wynik meczu w 7 minucie otworzył Jakub Sawa, który dobił strzał Piotra Leckiego. Kilka minut później Lecki był już skuteczniejszy i po akcji lewą stroną boiska uderzył celnie w długi róg bramki. Autorem trzeciego gola dla Victorii był Piotr Głaz, który po ładnej akcji prawym skrzydłem strzelił mocno tuż pod poprzeczką. W 38 minucie po zamieszaniu w polu karnym Hutnika bramkarz rywali odbił piłkę w taki sposób, że Damian Urbański głową skierował ją do bramki i było 4:0 dla Victorii.  Tuż przed przerwą drużyna gości zdobyła swojego pierwszego gola (jak się później okazało jedynego) w meczu. Zawodnik Hutnika zamarkował strzał i wykonał prostopadłe podanie, które wykorzystał Karol Pawlak. Do przerwy było 4:1 dla Victorii. Niedługo po rozpoczęciu drugiej połowy świetnym dalekim podaniem popisał się Robert Kazubski. Dotarło ono do Ihora Paskiva a ten strzałem w krótki róg zdobył piątego gola dla naszej drużyny. Kilka chwil później w 56 minucie dobrą akcję Piotra Głaza wykończył Damian Urbański, któremu pozostało skierować piłkę do pustej bramki. Od 70 minuty musieliśmy grać w dziesiątkę po tym jak Hubert Kołodziejczyk zatrzymał nieprzepisowo zawodnika rywali  i sędzia pokazał naszemu obrońcy czerwoną kartkę. Wynik spotkania na 7:1 ustalił w 84 minucie Michał Soroka, wykorzystując sytuację sam na sam po dobrym zagraniu z głębi pola od Mateusza Koguciuka. Pomimo kolejnego efektownego zwycięstwa Victorii liderem rozgrywek chełmskiej A-klasy pozostaje Vitrum. Drużyna z Woli Uhruskiej pewnie wygrała z GKS Łopiennik 4:1 i utrzymała dwa punkty przewagi nad naszą drużyną. W ósmej kolejce Victoria zagra na wyjeździe z Pławanicami Kamień. Spotkanie odbędzie się 10.10 o godzinie 16:00 na boisku w Pławanicach.

Victoria: Seniuk – Kusy, Kołodziejczyk, Wierzbicki, Kazubski, Głaz (64′ Roczon), Stańczykowski, Paskiv, Sawa (75′ Koguciuk), Urbański (60′ Iwat), Lecki (46′ Soroka).
trener: Piotr Moliński

Hutnik: Haftaniuk – Balcerek, Nawrocki, Dubij (85′ Dąbrowski), Haponiuk (55′ Haponiuk), D. Skóra, P. Skóra, Lodowski (52′ Tyczyński), Korkosz, Pawlak (55′ Olech), Polak.
trener: Krzysztof Czerniakiewicz

Żółte kartki: Paskiv, Soroka – Dubij, Olech, Nawrocki, Balcerek.

Czerwona kartka: Kołodziejczyk (70′ – za faul).

Sędziowali: Artur Grodek oraz asystenci: Daniel Orłowski i Jacek Pawlak.
 
Wyniki 7 kolejki:


 
Terminarz 8 kolejki:

 

 Autor zdjęć: Paweł Gorczycki
 
Wyniki na żywo
Wyniki i terminarz
Aktualna tabela ligowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.