Victoria Żmudź

Victoria – Zryw Gorzków 15:1

Victoria – Zryw Gorzków 15:1 (6:1)

Bramki: Michał Soroka 4′, Piotr Lecki 31′, 52′, 70′, 86′, Wojciech Stańczykowski 34′ (rzut karny), Ihor Paskiv 42′, 73′, Konrad Swatowski (samobójcza) 43′, Jakub Sawa 44′, Damian Urbański 74′, 75′, 81′, 88′, Robert Kazubski 89′  – Łukasz Nazar 2′

Goście zaskoczyli naszych zawodników szybko zdobytą bramką w jednej z pierwszych akcji spotkania. Victorii udało się szybko odpowiedzieć. Gola po strzale głową zdobył Michał Soroka. Później Zryw całkiem nieźle się bronił, ale w 31 minucie Piotr Lecki ładnym strzałem z dalszej odległości zaskoczył bramkarza rywali. Na dodatek chwilę wcześniej po drugiej żółtej kartce Jakub Bereza musiał opuścić boisko. W kolejnych minutach w krótkim odstępie czasu dwa rzuty karne wywalczył dla Victorii Michał Soroka. Wykonawcą obu był Wojtek Stańczykowski. Pierwszą jedenastkę wykonał bezbłędnie i w tym momencie było już 3:1 dla Victorii. Natomiast w swojej drugiej próbie kapitan naszej drużyny trafił w słupek. Przy okazji drugiego rzutu karnego w 38 minucie czerwoną kartkę obejrzał kolejny zawodnik Zrywu – Wojciech Dołhan.  Wobec tego goście kontynuowali grę z dziewięcioma zawodnikami na boisku. Po przerwie worek z bramkami się rozwiązał. W sumie w całym spotkaniu największy udział przy akcjach bramkowych mieli przede wszystkim Piotr Lecki, Jakub Sawa, Ihor Paskiv, Wojtek Stańczykowski, Robert Kazubski, Michał Soroka i rezerwowy Damian Urbański. Wszyscy wymienieni oprócz strzelonych goli uczestniczyli w akcjach, po których bramki zdobywali inni zawodnicy. W szóstej kolejce Victoria zagra na wyjeździe z GKS Łopiennik. Spotkanie odbędzie się 26.09 o godzinie 16:00 na boisku w Olszance. W barwach GKS-u występują aktualnie dwaj zawodnicy, którzy na dobre zapisali się w historii naszego klubu – Kamil Sawa i Robert Wagner. Zapowiada się więc naprawdę ciekawy mecz.

Victoria: Seniuk (65′ Romanowski) – Kusy (55′ Cur), Kołodziejczyk, Omelko, Kazubski, Stańczykowski, Paskiv, Roczon (55′ Urbański), Soroka (55′ Koguciuk), Sawa (60′ Kasprzycki), Lecki.
trener: Piotr Moliński

Zryw: P. Swatowski – Nazar, Bereza, Dołhan, K. Swatowski, Malczewski, Pawlak, Golec, Bożko, Szymczuk, Kowalchuk.
trener: Piotr Malczewski

Żółte kartki: Lecki – Bereza, Dołhan.

Czerwone kartki: Bereza 29′ (za drugą żółtą), Dołhan 38′ (za drugą żółtą).

Sędziowali: Daniel Orłowski oraz asystenci: Robert Krasuń i Krzysztof Suski.
 
Wyniki 5 kolejki:


 
Terminarz 6 kolejki:

 

 Autor zdjęć: Paweł Gorczycki
 
Wyniki na żywo
Wyniki i terminarz
Aktualna tabela ligowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.