Victoria Żmudź

Sawena Sawin – Victoria 0:7

Sawena Sawin – Victoria Żmudź 0:7 (0:3)

Bramki: Ihor Paskiv 28′, Konrad Omelko 35′, Piotr Lecki 37′,62′, 68′, Tomasz Pogorzelec 70′, Robert Kazubski 90′

Pierwszą bramkę dla Victorii na boisku w Sawinie zdobył Ihor Paskiv, który w 28 minucie uderzył z dalszej odległości. Bramkarz Saweny zdołał odbić piłkę, ale zrobił to w taki sposób, że uderzyła w słupek i jednak wpadła do siatki. W 35 minucie Konrad Omelko mocnym strzałem z prawej strony w długi róg bramki zdobył gola na 2:0. Dwie minuty później Piotr Lecki nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem rywali, ale po chwili piłka wróciła do niego i ładnym strzałem zza pola karnego zdobył trzeciego gola dla Victorii. Piotrek w tym meczu zdobył w sumie trzy bramki (kolejne dołożył w 62 i 68 minucie). Trafienie z 68 minuty można zobaczyć na naszym profilu Facebook, gdzie po rzucie rożnym popisał się kolejnym świetnym strzałem sprzed pola karnego. W 70 minucie Tomek Pogorzelec (kilka minut wcześniej pojawił się na boisku) minął jednego z rywali w narożniku pola karnego i pięknym strzałem w samo okienko bramki gospodarzy zdobył kolejnego gola dla naszej drużyny. W ostatnich minutach meczu siódmego gola po uderzeniu prawą nogą w długi róg bramki dołożył Robert Kazubski a sędzia po tej akcji zakończył spotkanie. W piątej kolejce Victoria zagra z drużyną Zryw Gorzków. Spotkanie odbędzie się 18.09 o godzinie 16:00 na boisku w Żmudzi.

Sawena: Łubkowski – Klepacki, Błaszczuk, Metejek, Wojda, Piech, Czmielewski (60′ Piłat), Wójcik, Kalman, Mojak, Prucnal (70′ Czyżewski).
trener: Mariusz Pasicki

Victoria: Romanowski – Kusy, Kołodziejczyk, Kazubski, Omelko (60′ Pogorzelec), Soroka (54′ Głaz), Paskiv, Stańczykowski, Roczon (60′ Urbański), Sawa (72′ Koguciuk), Lecki (82′ Wierzbicki).
trener: Piotr Moliński

Żółte kartki: Czmielewski, Mojak – Paskiv

Sędziowali: Paweł Kowalski oraz asystenci: Kacper Oreńczuk i Klaudia Przechocka.
 
Wyniki 4 kolejki:


 
Terminarz 5 kolejki:

 

 Autor zdjęć: Paweł Gorczycki
 
Wyniki na żywo
Wyniki i terminarz
Aktualna tabela ligowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *