Victoria Żmudź

MKS Siedliska – Victoria 0:8

MKS Siedliska – Victoria Żmudź 0:8 (0:4)

Bramki: Piotr Lecki 16′, 72′, 89′, Robert Kazubski 20′,43′, Jakub Sawa 23′,55′, Mateusz Koguciuk 76′

Strzelanie na boisku w Suchodołach w 16 minucie rozpoczął Piotr Lecki, który dobił strzał Wojtka Stańczykowskiego (trafił w poprzeczkę). Kilka minut później przytomnie w polu karnym zachował się Robert Kazubski, który również zdobył gola po dobitce. Autorem trzeciej bramki dla Victorii został Jakub Sawa. Wykończył on szybką i składną akcję w której brali udział również Piotr Lecki i Wojtek Stańczykowski.  Tuż przed przerwą Robert Kazubski pięknym strzałem z ponad 30 metrów strzelił czwartego gola dla naszej drużyny. Gol na 5:0 padł po strzale Jakuba Sawy, który skorzystał z celnego podania od naszego bramkarza Macieja Romanowskiego. Szósta bramka to popis Piotra Leckiego, który z dużą łatwością minął kilku przeciwników i z najbliższej odległości umieścił piłkę w bramce gospodarzy. W 76 minucie po dośrodkowaniu Jakuba Sawy z rzutu wolnego gola zdobył rezerwowy Mateusz Koguciuk. Wynik na 8:0 ustalił Piotr Lecki (podawał Kuba Sawa). W trzeciej kolejce Victoria zagra z Vitrum Wola Uhruska. Spotkanie odbędzie się 05.09 o godzinie 16:00 na boisku w Żmudzi.

MKS Siedliska: Wołoszyn – Adamek (65′ Pilipczuk), Lis, Dąbrowski (75′ Ładniak), Pulikowski (30′ Olech), Kasprzak, J. Wójcik (60′ Krysa), Augustyniak (80′ Kostecki), Galazdra (46′ P. Wójcik), Sapuła (30′ Cholewa), Grum.
trener: Jerzy Puczkowski

Victoria: Romanowski – Kusy, Kołodziejczyk, Kazubski, Wierzbicki, Pogorzelec (52′ Wyrwa), Kasprzycki (65′ Koguciuk), Stańczykowski, Głaz (75′ Urbański), Sawa, Lecki.
trener: Robert Kazubski

Żółte kartki: Cholewa, Kasprzak, Augustyniak, Pilipczuk – Lecki, Sawa, Głaz, Kusy.

Czerwona kartka: Kasprzak (56′ – za drugą żółtą)

Sędziowali: Przemysław Kołtun oraz asystenci: Radosław Sieraj i Paweł Wawrzyniak.