Victoria Żmudź

Vojsławia Wojsławice – Victoria 0:2

Vojsławia Wojsławice – Victoria Żmudź 0:2 (0:1)

Bramki: Wojciech Stańczykowski 12′ (rzut karny), Robert Kazubski 90′

W 12 minucie sędzia podyktował rzut karny po tym jak Jakub Sawa został sfaulowany w polu karnym. Jedenastkę pewnym strzałem na gola zamienił Wojtek Stańczykowski. Okazji do zdobycia kolejnych bramek było bardzo dużo, ale brakowało skutecznego wykończenia. Dopiero w ostatnich minutach spotkania Robert Kazubski podwyższył wynik na 2:0. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i zamieszaniu w polu karnym Robert skierował piłkę do bramki Vojsławii. W drugiej kolejce Victoria zagra na wyjeździe z drużyną MKS Siedliska. Spotkanie odbędzie się 29.08 o godzinie 16:00 na boisku w Suchodołach.

Vojsławia: Pakuła – Kaznowski, J. Olejniczak, Adamski (83′ D.Dyszewski), Ożóg, Sz. Turbacz, M. Turbacz, E. Olejniczak (78′ Miszczuk), Tabuła (60′ Gadzicki), Kliszcz, Żurek (70′ Stachniuk).
trener: Tomasz Hawryluk

Victoria: Seniuk – Kusy, Kołodziejczyk, Omelko, Wierzbicki (65′ Urbański), Wyrwa (60′ Kazubski), Roczon (80′ Koguciuk), Stańczykowski, Głaz, Sawa, Lecki.
trener: Piotr Moliński

Żółte kartki: E.OlejniczakStańczykowski, Sawa.

Sędziowali: Łukasz Kołaczkowski oraz asystenci: Krzysztof Suski i Klaudia Przechocka.