Victoria Żmudź

Victoria – Powiślak Końskowola 1:4

Victoria Żmudź – Powiślak Końskowola 1:4 (1:1)

Bramki: Ezana Kahsay 37′ – Jakub Pryliński 44′, Sebastian Wrzesiński 67′, Krystian Kobus 70′, Marcin Gil 86′

Pierwsza połowa w wykonaniu Victorii była całkiem niezła, chociaż to goście lepiej zaczęli mecz. W 21 minucie po faulu Dawida Salewskiego sędzia podyktował rzut karny, którego nie wykorzystał Jakub Pryliński. Jego strzał obronił Marcin Perdun. W 37 minucie Ezana Kahsay zdobył prowadzenie dla naszej drużyny ładnym strzałem sprzed pola karnego. Jeszcze przed przerwą Pryliński zrehabilitował się po niestrzelonym karnym i strzałem głową doprowadził do wyrównania. W drugiej połowie gole strzelali już tylko zawodnicy drużyny z Końskowoli. Mocno przyczynił się do tego wprowadzony na boisko w drugiej połowie Marcin Gil, który wypracował gola na 2:1. Jego podanie wykorzystał Sebastian Wrzesiński. Kilka minut później Krystian Kobus wpadł w pole karne Victorii, minął jednego z naszych obrońców i przegrywaliśmy już 3:1. Wynik spotkania na 4:1 ustalił wspomniany już Gil. Rozgrywki IV ligi w sezonie 2020/2021 ostatecznie zakończyliśmy na trzecim miejscu i jest to najlepszy wynik w historii naszego klubu. Drugie miejsce ostatecznie zajęła Świdniczanka, która wyprzedziła nas w tabeli po zwycięstwie z POM Piotrowice 3:2. Cały sezon w naszym wykonaniu należy uznać za bardzo udany i wszystkim, którzy przyczynili się do tego historycznego wyniku należą się duże gratulacje! Szczegółowe podsumowanie sezonu pojawi się na naszej stronie w najbliższym czasie. 

Victoria: Perdun – Persona, Salewski (46′ Kazubski), Brzozowski, Przychodzień, Bartnik, Warecki (55′ K. Sawa), Sobiech (68′ Lecki), Łubkowski (77′ Cur), J. Sawa (55′ Bielecki), Kahsay.

Powiślak: Gogacz – Nowak, Łuczkowski, Ptaszyński, Olszewski (65′ Lisiewicz), Sułek (86′ Kabasa), Kobus (79′ Kopczyński), Wrzesiński, Bernat (56′ Gil), Dudkowski, Pryliński (83′ Murat).

Żółte kartki: Salewski, Przychodzień, Kahsay – Dutkowski, Ptaszyński. 

Sędziowali: Maciej Wieliczuk (Biała Podlaska) oraz asystenci: Karol Walczuk i Rafał Kaliszczuk.
 
Wyniki na żywo
Wyniki i terminarz
Aktualna tabela ligowa
 
Skrót spotkania jest dostępny do obejrzenia na naszym kanale youtube:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *