Victoria Żmudź

Lutnia Piszczac – Victoria 0:3

Lutnia Piszczac – Victoria Żmudź 0:3 (0:3)

Bramki: Kamil Warecki 7′, Szymon Bielecki 14′, Piotr Lecki 26′

Wczorajsze spotkanie rozpoczęliśmy bardzo dobrze i już po 26 minutach było 3:0 dla Victorii. W 7 minucie na strzał sprzed pola karnego zdecydował się Kamil Warecki. Bramkarz gospodarzy popełnił błąd i piłka wpadła do siatki. Kilka minut później po zespołowej akcji i świetnym uderzeniu Szymona Bieleckiego prowadziliśmy 2:0. W 26 minucie po dośrodkowaniu Jakuba Sawy piłka dotarła do Piotra Leckiego, który strzałem z bliskiej odległości podwyższył wynik na 3:0. W sumie rozegraliśmy naprawdę dobre zawody. Przez całe spotkanie to Victoria kontrolowała przebieg wydarzeń na boisku. Dodatkowo okazję do debiutu w IV lidze dostali juniorzy – Dawid Cur i Maciej Romanowski. Wynik mógł być jeszcze bardziej okazały, ale w kilku sytuacjach zabrakło skuteczności z naszej strony. Po tym zwycięstwie i remisie w meczu Huraganu ze Świdniczanką powróciliśmy na drugie miejsce w tabeli. Za tydzień w ostatnim meczu sezonu z Powiślakiem trzeba powalczyć o utrzymanie tej pozycji i udanym akcentem zakończyć bardzo dobry sezon w wykonaniu naszej drużyny.

Victoria: Perdun (88′ Romanowski) – Persona, Salewski, Brzozowski, Przychodzień, Warecki, Sobiech, Bielecki (70′ Łubkowski), J. Sawa (66′ Misiurek), Lecki (80′ Cur), Kahsay.

Lutnia: Nowachowicz – Konaszewski, Warda, Szabat, Litwiniuk, Wiraszka, Artymiuk, Hołownia (82′ Borowik), Olszewski, Magier, Mikocewicz.

Żółte kartki: Artymiuk, Magier, Wiraszka – Lecki.

Czerwona kartka: Artymiuk 73′ (za drugą żółtą).

Sędziowali: Wojciech Gradys oraz asystenci: Artur Krasowski i Karol Walczuk.