Victoria Żmudź

Victoria – Lublinianka 3:1

Victoria Żmudź – Lublinianka 3:1 (2:1)

Bramki: Karol Łubkowski 11′, Ezana Kahsay 13′ (rzut karny), Szymon Bielecki 81′ – Sebastian Rejmak 15′

W ciągu pierwszych piętnastu minut meczu padły aż trzy bramki. Najpierw zagranie wzdłuż pola karnego od Ezany Kahsay precyzyjnym strzałem wykończył Karol Łubkowski. Chwilę później ponownie wspomniana dwójka miała udział przy kolejnym golu. Faulowany w polu karnym był Łubkowski a Ezana pewnym strzałem z rzutu karnego podwyższył prowadzenie Victorii na 2:0. Niemal natychmiast Lublinianka odpowiedziała golem kontaktowym na 2:1. Ładnym strzałem sprzed pola karnego popisał się Sebastian Rejmak. Po przerwie zdobyliśmy jeszcze jedną bramkę. Szymon Bielecki zdecydował się na uderzenie z daleka i nie dał szans bramkarzowi gości. To było ważne zwycięstwo, ponieważ pozwoliło przeskoczyć w tabeli Huragan, który przegrał z Tomasovią 0:4. Walka o jak najlepsze miejsca w czołówce tabeli będzie trwała do samego końca. Dodatkowo warto wspomnieć, że mecz z Lublinianką był pierwszym spotkaniem w rundzie wiosennej, które kibice mogli oglądać z wysokości trybun.

Victoria: Perdun – Misiurek (60′ Persona), Salewski, Brzozowski, K. Sawa, Bartnik, Sobiech (60′ Bielecki), Łubkowski, Warecki, J. Sawa (70′ Lecki), Kahsay,

Lublinianka: Krajewski – Wszołek (67′ Kamiński), Buzek-Czarnolas, Giza, Kuzioła, Majewski, Grzelak, Rybak (44′ Barwiak), Jakimiński, S. Rejmak (75′ Praszczak-Tracz), Wadowski.

Żółte kartki: Misiurek, Brzozowski, Kahsay, K. Sawa – Giza.

Sędziowali: Mateusz Kwiatek (Chełm) oraz asystenci: Krzysztof Rękas i Jakub Jabłoński.
 
Wyniki na żywo
Wyniki i terminarz
Aktualna tabela ligowa
 
Skrót spotkania jest dostępny do obejrzenia na naszym kanale youtube:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.