Victoria Żmudź

POM Piotrowice – Victoria 2:1

POM Piotrowice – Victoria Żmudź 2:1 (0:1)

Bramki: Jakub Baran 54′, 90’+ (rzut karny) – Wojciech Stańczykowski 22′

W pierwszej połowie spotkanie było raczej wyrównane z niewielkim wskazaniem na naszą drużynę. W 22 minucie Wojtek Stańczykowski przechwycił piłkę w środku pola i zagrał na skrzydło do Kamila Sawy. Kapitan naszej drużyny dośrodkował w pole karne, gdzie ponownie odnalazł się Wojtek i zdobył gola po strzale głową. Druga część gry wyglądała gorzej w wykonaniu Victorii. Gospodarze po składnej akcji zdobyli wyrównującą bramkę w 54 minucie. Dośrodkowanie strzałem głową wykończył Jakub Baran. Później obie drużyny miały swoje okazje. Kamil Warecki po jednej z akcji POM-u wybił piłkę tuż przed linią bramkową. Następnie to Victoria mogła ponownie wyjść na prowadzenie, ale w świetnej sytuacji Ezana Kahsay z najbliższej odległości nie trafił w bramkę. Kiedy już wydawało się, że spotkanie zakończy się remisem to tuż przed końcem spotkania nasi rywale wywalczyli rzut karny. Sędzia uznał, że Daniel Brzozowski sfaulował zawodnika gospodarzy. Jakub Baran pewnie wykorzystał jedenastkę i tym sposobem wyjazd do Piotrowic zakończyliśmy bez punktów.

Victoria: Perdun – Persona, Salewski (46′ Przychodzień), Brzozowski, Misiurek (46′ Kazubski), Bartnik, Warecki, Stańczykowski, K. Sawa (46′ Sobiech), Łubkowski (46′ J. Sawa), Lecki (46′ Kahsay).

POM: Woźniak – Jurko, Orłowski, Pietras, Martyna, Lenkiewicz, Walęciuk, Gustaw, Juchna, Pusiak, Baran oraz Zając, Ostrowski, Adamczuk.
  
Sędziowali: Przemysław Golonka oraz asystenci: Michał Pastusiak, Michał Zyc.
 
Wyniki na żywo
Wyniki i terminarz
Aktualna tabela ligowa
 
Skrót spotkania jest dostępny do obejrzenia na naszym kanale youtube:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.