Victoria Żmudź

Victoria – Huragan Międzyrzec Podlaski 1:4

Victoria Żmudź – Huragan Międrzyrzec Podlaski 1:4 (0:3)

Bramki: Ezana Kahsay 67′ – Alan Olszewski 2′ (rzut karny), Mateusz Panasiuk 30′, Paweł Radziszewski 32′, Oskar Siwek 87′

Już jedna z pierwszych akcji meczu przyniosła Huraganowi rzut karny. Sędzia uznał, że Kamil Przychodzień faulował rywala a chwilę później Alan Olszewski pewnie wykorzystał „jedenastkę”.
Gościom strzelona bramka dodała pewności siebie a nasza drużyna w pierwszej połowie miała sporo kłopotów ze stwarzaniem sytuacji. Trenerzy musieli dokonać przed spotkaniem kilku wymuszonych zmian w składzie w związku z nieobecnością Roberta Kazubskiego i urazem Damiana Ścibiora. Ich brak był wczoraj wyraźnie widoczny. Drużyna z Międzyrzeca Podlaskiego dorzuciła w krótkim odstępie czasu kolejne dwa gole i do przerwy było już 0:3. W drugiej części gry mecz się wyrównał. W 67 minucie dobre zagranie Karola Łubkowskiego wykorzystał Ezana Kahsay, który z bliskiej odległości zdobył pierwszą bramkę dla Victorii. Kiedy wydawało się, że sprawy idą w coraz lepszym kierunku dla naszej drużyny to czerwoną kartkę otrzymał Kacper Persona. Huragan skupił się głównie na kontratakach i właśnie po jednym z nich drużyna gości zdobyła czwartego gola. Nie był to dobry mecz w wykonaniu Victorii, ale w najbliższym czasie będzie sporo okazji do rehabilitacji i ewentualnego powrotu na drugie miejsce w tabeli.

Victoria: Perdun (46′ Zapał) – Persona, Salewski, Przychodzień, Misiurek (46′ Sobiech), Warecki, K. Sawa, Bartnik (68′ Kasprzycki), Bielecki (65′ Łubkowski),  J. Sawa (80′ Lecki), Kahsay.

Huragan: Kozaczyński – Grochowski (90′ Kania), Olszewski, Mirończuk, Panasiuk, Waniowski (51′ Weręgowski), Czumer, Korolczuk, Korgol (90′ Góralski), Radziszewski, Siwek.

Żółte kartki: Persona, Bartnik, Lecki, Kahsay – Siwek, Kozaczyński, Radziszewski.

Czerwona kartka: Persona 75′ (za drugą żółtą)

Wyniki na żywo
Wyniki i terminarz
Aktualna tabela ligowa

Gole z drugiej połowy spotkania są dostępne do obejrzenia na naszym kanale youtube: