Victoria Żmudź

Victoria – Włodawianka Włodawa 2:2

Victoria Żmudź – Włodawianka Włodawa 2:2 (0:0)

Bramki: Ezana Kahsay 58′, 85′ – Jakub Kawalec 86′, Przemysław Ilczuk 88′

Victoria i Włodawianka stworzyły dzisiaj ciekawe widowisko. Pierwsza połowa to dominacja naszej drużyny. Goście od czasu do czasu starali się odpowiadać kontratakami. Niestety zabrakło potwierdzenia tej przewagi w postaci strzelonych bramek, chociaż było ku temu kilka naprawdę dobrych okazji. Udało się to dopiero w 58 minucie za sprawą Ezany Kahsay. Damian Ścibior otrzymał podanie od Kamila Przychodzienia i swoje zdecydowane wejście na skrzydle zakończył dośrodkowaniem w pole karne. Tam dobrze odnalazł się Ezana i strzałem z bliskiej odegłości dał Victorii prowadzenie. W 85 minucie ponownie Ezana świetnym strzałem sprzed pola karnego podwyższył wynik na 2:0. Mogło się wydawać, że mecz jest już rozstrzygnięty. Prawdopodobnie nikt nie przypuszczał, że w ciągu kilku kolejnych minut to Włodawianka będzie mogła przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Dwie szybko stracone bramki i do tego akcja, która mogła zakończyć się golem na 3:2 dla gości – to w skrócie wydarzyło się w ostatnich minutach spotkania. Najlepiej to wszystko po prostu obejrzeć w materiale, który będzie dostępny na naszym kanale youtube w najbliższym czasie. Można żałować straty dwóch punktów patrząc na to co prezentowaliśmy prawie przez cały mecz. Warto jednak pamiętać, że równie dobrze mogliśmy dzisiaj skończyć nawet z zerowym dorobkiem punktowym.

Victoria: Perdun – Bartnik (63′ Misiurek), Salewski, Ścibior, Przychodzień, Warecki (82′ Brzozowski), K. Sawa (64′ Kuczyński), Kazubski, Bielecki (58′ Łubkowski), J. Sawa (75′ Lecki), Kahsay.

Włodawianka: Paszkiewicz – Borcon, Naumiuk, Błaszczuk, Magdysz, Gontarz (85′ Misiura), Woch (46′ Musz, 80′ Skrzypek), Ilczuk, Waszczyński (60′ Kwiatkowski), Pacek (46′ Drzazga), Kawalec.

Żółte kartki: Ilczuk, Musz, Błaszczuk (Włodawianka)

Sędziowali: Kacper Gil (Lublin) oraz asystenci: Robert Kędziora i Bernard Kostrubiec.