Victoria Żmudź

Kłos Chełm – Victoria 1:1

Kłos Chełm – Victoria Żmudź 1:1 (1:1)

Bramki: Paweł Wójcicki 45′ –  Kamil Sawa 29′

Na początku spotkania przewagę uzyskał Kłos. Gospodarze stwarzali zagrożenie przede wszystkim po stałych fragmentach gry. Mimo tego to Victoria w 29 minucie wyszła na prowadzenie. Kapitan naszej drużyny Kamil Sawa zdobył gola bezpośrednio z rzutu rożnego. Kłos zdołał wyrównać tuż przed przerwą. Jeden z naszych zawodników (najprawdopodobniej Robert Kazubski) zdołał jeszcze wybić piłkę z linii bramkowej po strzale gospodarzy, ale kolejna próba w wykonaniu Pawła Wójcickiego była już celna. W drugiej połowie wynik nie uległ już zmianie. Chociaż zawodnicy Kłosa mieli lepsze okazje do zdobycia bramki (przede wszystkim dwa niecelne strzały z bliskiej odległości) to z naszej strony również była możliwość zmiany wyniku. W sumie dzisiejszy remis można potraktować jako sprawiedliwy rezultat. Kłos z dorobkiem 22 punktów w 22 meczach może już przygotowywać się do dalszej walki o utrzymanie. Natomiast Victorię (41 pkt w 21 meczach) przed podziałem ligi na grupę mistrzowską i spadkową czeka jeszcze jeden mecz – z Unią Hrubieszów (na ten moment aktualny termin to 14.04 o godzinie 17:00 w Żmudzi). 

Kłos: Kozłowski – Leśniak (65 E. Poznański), Rutkowski, Kowalski, Siatka, Flis, K. Rak, Fornal (85 J. Rak), Wójcicki (73 Jabłoński), Mazur (60 Adamski), Drzewicki (55 Dąbrowski).

Victoria: Perdun – Bartnik (60 Misiurek), Salewski, Ścibior, Przychodzień (46 Skowronek), Stańczykowski, K. Sawa (60 Łubkowski), Kazubski, J. Sawa (85 Kuczyński), Warecki, Bielecki (65 Lecki).

Żółte kartki: Przychodzień, Stańczykowski. 
 
Sędziował: Maciej Wieliczuk (Lublin)

Wyniki i terminarz
Aktualna tabela ligowa
 
Bramka Kamila Sawy jest dostępna do obejrzenia na naszym kanale youtube:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.