Victoria Żmudź

Udany początek! – Victoria – Unia Białopole 2:0

Victoria Żmudź – Unia Białopole 2:0 (2:0)

Bramki: Wojciech Stańczykowski 23′, Szymon Bielecki 44′

W pierwszej połowie gra toczyła się pod dyktando Victorii. Były zarówno strzały z dystansu jak i z bliżej odległości. Dodatkowo kilka ciekawych i szybkich kombinacyjnych akcji również udało się zakończyć uderzeniami na bramkę. Bramkarz Unii miał więc pełne ręce roboty. W 23 minucie centro-strzał z lewej strony boiska w wykonaniu Wojtka Stańczykowskiego dał prowadzenie naszej drużynie. Bramka na 2:0 padła po zespołowej akcji w wykonaniu naszych zawodników. W jej końcowej fazie Kacper Persona wygrał pojedynek z rywalem i dośrodkował, zawodnik Unii wybił piłkę, ale przytomnie zachował się Robert Kazubski i skierował ją do Szymona Bieleckiego, który zdobył gola pewnym strzałem z bliskiej odległości. Unia za sprawą Dawida Lewkowicza była jeszcze bliska zdobycia kontaktowego gola w samej końcówce pierwszej części gry, ale z jego uderzeniem dobrze poradził sobie Marcin Perdun. W drugiej połowie gra z naszej strony nie wyglądała już tak dobrze i nie udało się podwyższyć wyniku. Drużynie z Białopola mimo ambitnej postawy również nie udało się zdobyć ani jednej bramki więc po raz drugi w tym sezonie w pojedynku derbowym górą była Victoria. W dzisiejszym spotkaniu oficjalny debiut w naszym zespole zaliczyli Dawid Salewski oraz kolejny nowy zawodnik – Karol Łubkowski. Z dorobkiem 40 punktów Victoria umocniła się na drugim miejscu w tabeli po porażce Kryształu Werbkowice z Granitem Bychawa (0:2).

Victoria: Perdun – Persona (65′ Łubkowski), Ścibior, Salewski, Przychodzień, K. Sawa (78′ Kasprzycki), Stańczykowski, Kazubski, Bielecki (58′ Misiurek), Kuczyński (60′ Brzozowski), Lecki (46′ Sobiech).

Unia: Skuczyński – Bureć, K. Piekaruk, J. Łukaszewski (70′ Soroka), Steciuk, Sz. Łukaszewski, Ślusarz, Lewkowicz, Ostrowski (46′ Sarzyński), Oleszczuk (65′ Leśnicki), Barszczewski (65′ Krasnowski).

Żółte kartki: Lecki, Sobiech, Brzozowski – K. Piekaruk

Sędziował: Przemysław Kasztelan (Zamość)

Wyniki i terminarz
Aktualna tabela ligowa
 
Najciekawsze fragmenty dzisiejszego meczu dostępne do obejrzenia na naszym kanale youtube:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *