Victoria Żmudź

Pewne zwycięstwo! – Victoria Żmudź – Huczwa Tyszowce 3:0

Victoria Żmudź – Huczwa Tyszowce 3:0 (0:0)

Bramki: Bielecki 51′, Lecki 72′, Kashay 75′

W pierwszej połowie mecz był wyrównany. Huczwa kilka razy zagroziła naszej bramce, ale nasi rywale strzelali niecelnie a w pozostałych sytuacjach dobrze zachował się Marcin Perdun. Z naszej strony najlepszą okazję zmarnował Szymon Bielecki, któremu nie udało się pokonać bramkarza rywali w sytuacji sam na sam. Jednak już na początku drugiej połowy Szymon szybko zrehabilitował się i po dobrym dośrodkowaniu z rzutu wolnego Michała Kuczyńskiego strzałem głową zdobył prowadzenie dla Victorii. Później było już znacznie łatwiej. Nasi zawodnicy poczuli się dużo pewniej i raz po raz zagrażali bramce rywali. Huczwa od czasu do czasu starała się odpowiadać, ale nie byli w stanie pokonać dobrze dysponowanego dzisiaj Perduna. Natomiast Victoria w drugiej połowie dwa razy trafiła do siatki rywali. Piotr Lecki dobrze zachował się w polu karnym rywali i strzelił gola na 2:0. Kilka minut później Ezana Kashay wykończył składną akcję i było 3:0. Dzisiejsze zwycięstwo znacznie przybliża nas do miejsca w czołowej szóstce, która uzyska awans do grupy mistrzowskiej. Mimo wielu osłabień w podstawowym składzie nasi zawodnicy zdominowali Huczwę w drugiej połowie i pokazali, że dobre przygotowanie i regularne treningi przynoszą efekty. Warto odnotować również pierwszy występ w tym sezonie Ihora Paskiva. To był ostatni mecz domowy Victorii w tym roku. W rundzie jesiennej do rozegrania do pozostało już tylko jedno zaległe spotkanie z Ładą. Gratulacje za dzisiejszy występ dla całej drużyny i czekamy na udane zakończenie w Biłgoraju.

Victoria: Perdun – Persona (87′ Jakubiak), Kazubski, Skowronek (46′ Flis), Misiurek – K. Sawa, Kuczyński (80′ Paskiv), J. Sawa, Bielecki (82′ Kasprzycki), Lecki – Kashay.

Huczwa: Parzyszek – Okalski, Popko, Gilarski, Iskierka (63′ Dworak) – Daszkiewicz, Kuron, Krosman (46′ Maziarka), Pyś, Kaznokha – Michna.

Żółte kartki: Szymon Bielecki, Kamil Sawa – Michajło Kaznokha

Sędziował: Arkadiusz Wróbel (Biała Podlaska).

Wyniki i terminarz
Aktualna tabela ligowa

Najciekawsze fragmenty dzisiejszego meczu dostępne do obejrzenia na naszym kanale youtube:


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.