Victoria Żmudź

Bez punktów po dramatycznej końcówce – Kryształ – Victoria 3:2

Kryształ Werbkowice – Victoria Żmudź 3:2 (1:1)

Bramki: Denkiewicz 45′, Mulawa 74′, Rybka 90′ (rzut karny) – Kashay 29′, Bielecki 48′

Po emocjonującym meczu wracamy bez punktów z Werbkowic. Victoria miała sporo momentów dobrej gry, ale to okazało się za mało. W 29 minucie Ezana Kashay wykorzystał zamieszanie w polu karnym i zdobył bramkę na 1:0. Druga bramka dla naszej drużyny padała po strzale Szymona Bieleckiego, który wykorzystał dobre zagranie wzdłuż bramki od Kamila Przychodzienia. Gospodarze dwukrotnie odpowiadali wyrównaniem. Końcówka meczu była naprawdę niesamowita. Szkoda, że zakończyła się dla nas kiepsko. W 82 minucie czerwoną kartkę otrzymał Kamil Przychodzień, który faulował wychodzącego na dobrą pozycję Stanisława Rybkę. Kryształ atakował, ale to Victoria miała okazję przechylić szalę na swoją stronę. Prostopadłe podanie od Damiana Ścibiora otrzymał Aleksander Flis, wpadł w pole karne i został sfaulowany. Sędzia podyktował rzut karny. Niestety Robert Kazubski nie wykorzystał tej świetnej okazji i strzelił obok bramki. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem Kryształ zdołał wyprowadzić jeszcze jedną akcję. W sytuacji sam na sam Marcin Zapał sfaulował Stanisława Rybkę i sędzia odgwizdał kolejnego karnego tym razem dla gospodarzy. Wykonawcą jedenastki był sam poszkodowany, ale nasz bramkarz obronił. Jednak arbiter główny zarządził powtórkę karnego. Rybka nie zmarnował drugiej szansy i Kryształ objął prowadzenie 3:2. Chwilę później sędzia zakończył spotkanie. Nie ma innego wyjścia jak szukać punktów w kolejnych spotkaniach. Kryształ zakończył tym meczem rundę jesienną. Natomiast Victoria 29.11 o godzinie 12:00 rozegra w Żmudzi zaległy mecz z Huczwą Tyszowce.

Kryształ: Stachyra – Mulawa, Śmiałko, Wójtowicz, Omański, Otręba, Denkiewicz, Rybka, Dec, Sas, Więcaszek.

Victoria: Zapał – Kazubski, Przychodzień, Persona (80 Flis), J. Sawa (80 Misiurek), Kuczyński (66 Lecki), K. Sawa, Ścibior, Bielecki, Kahsay.

Żółte kartki: Stanisław Rybka, Szymon Dec, Arkadiusz Sas, Wojciech Więcaszek – Damian Ścibior, Michał Kuczyński, Piotr Lecki
Czerwona kartka: Kamil Przychodzień 82′
Niewykorzystany rzut karny: Robert Kazubski 90′
Sędziował: Przemysław Kasztelan (Zamość).

Skrót meczu przygotowany przez Kryształ Werbkowice:


 
Wyniki i terminarz
Aktualna tabela ligowa

Zdjęcie pochodzi z profilu Kryształu Werbkowice na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *