Victoria Żmudź

Przegrana w Bychawie. Granit – Victoria 1:0

Granit Bychawa – Victoria Żmudź 1:0 (1:0)

Bramki: Szymala 17′
Czerwona kartka: J. Sawa 39′

Początek spotkania rozegranego w deszczowe sobotnie popołudnie wyglądał dosyć obiecująco. Gospodarze sprawiali wrażenie nieco zagubionych natomiast Victoria mocno naciskała. Z czasem Granit wszedł na dobre tory a w szeregach naszej drużyny zaczęło dziać się trochę gorzej. W 17 minucie Patryk Szymala oddał mocny strzał sprzed pola karnego i po niefortunnej interwencji Damiana Ścibiora piłka wpadła do naszej bramki. Oficjalnie bramka została zapisana na konto kapitana Granitu. Podobnie jak w meczu z Gryfem było sporo fauli i starć na granicy przewinienia. Na dodatek Jakub Sawa w 39 minucie otrzymał czerwoną kartkę po ostrym ataku na rywala i Victoria musiała grać w 10″. Co ciekawe po przerwie nasza drużyna nieźle sobie radziła mimo braku jednego zawodnika i próbowała odrabiać straty. To sprawiało, że kontrataki Granitu były coraz groźniejsze i trzeba przyznać, że w kilku sytuacjach mieliśmy naprawdę sporo szczęścia. Z naszej strony zabrakło konkretów pod bramką rywali. Sytuacje, po których Victoria mogła wyrównać trudno nazwać stuprocentowymi. Mecz zakończył się takim samym wynikiem jak do przerwy i z dzisiejszego wyjazdu do Bychawy niestety wracamy bez punktów. To dopiero druga porażka Victorii w obecnych rozgrywkach i tym samym passa dziewięciu meczów bez przegranej dobiegła końca. Z uwagi na fakt wykrycia przypadku koronawirusa w drużynie Tomasovii (nasz rywal w następnej kolejce) ich jutrzejsze spotkanie z Unią Hrubieszów zostało odwołane. Spotkanie Świdniczanki z Kłosem Chełm również z tego powodu nie doszło do skutku. Nasi lokalni rywale grali z drużyną z Tomaszowa w poprzedniej kolejce i wobec tego trafili na kwarantannę. Miejmy nadzieję, że unikniemy takich sytuacji i będzie okazja do rehabilitacji po dzisiejszej porażce w przyszłym tygodniu na boisku w Żmudzi.

Victoria: Perdun – Misiurek (46′ Persona), Ścibior, Kazubski, Przychodzień, K. Sawa, Brzozowski, Pikul (65′ Szaran), Bielecki (65′ Lecki), J. Sawa, Kashay.

Wyniki i terminarz
Aktualna tabela ligowa

Oto skrót meczu do obejrzenia na naszym kanale youtube:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *