Victoria Żmudź

Szósta wygrana z rzędu! Unia Białopole – Victoria 0:1

Unia Białopole – Victoria Żmudź 0:1 (0:1)

Bramki: Kazubski 41′

Unia nastawiła się w dzisiejszym meczu na grę z kontry i to Victoria była stroną przeważającą. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Robert Kazubski po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Erwina Sobiecha. Dobrych okazji do zdobycia goli było znaczenie więcej. Nie wykorzystali ich m. in. Ezana Kahsay i Jakub Sawa. Kolejny mecz z czystym kontem to nie przypadek. Nasza defensywa nie pozwoliła na wiele drużynie z Białopola. Dzisiejsza wygrana to było już szóste zwycięstwo z rzędu naszej drużyny w lidze! Oby ta seria trwała jak najdłużej.

Unia: Kozłowski – Leśnicki, K. Cor, Bureć, Ślusarz (70′ Domińczuk), Greguła, Michał Antoniak, Mateusz Antoniak (65′ Ostrowski), Paśnik (46′ Zdybel), Mazur, Fronc (46′ Sarzyński).

Victoria: Perdun − Przychodzień, Kazubski, Ścibior, Persona, Lecki (65′ Kuczyński), J. Sawa (78′ Skowronek), Sobiech, K. Sawa, Pikul, Kahsay.

Wyniki i terminarz
Aktualna tabela ligowa

Autor zdjęć: Paweł Gorczycki 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *