Victoria Żmudź

Wielka Victoria ze Świdniczanką!

Victoria Żmudź – Świdniczanka Świdnik Mały 4:3 (2:2)

Bramki: J. Sawa 12′, Kashay 23′, Bielecki 46′, Ścibior 53′ – Zuber 16′, Rusiecki 38′, Wilk 66′

Dawno w Żmudzi nie było tak efektownego widowiska – mnóstwo ofensywnych akcji z obu stron, emocje do samego końca i trzy punkty na zakończenie. Świetny debiut zaliczył w IV lidze zaliczył Ezana Kashay, który oprócz zdobytej bramki miał kilka sytuacji aby poprawić swój dorobek. Przy stanie 4:2 były jeszcze znakomite okazje żeby przypieczętować zwycięstwo jednak nie udało się i po strzelonej przez Świdniczankę kontaktowej bramce końcówka była nerwowa. Ostatecznie komplet punktów powędrował na konto Victorii i cała drużyna zasłużyła dzisiaj na spore brawa. Ze strony Świdniczanki największe zagrożenie stwarzał Michał Zuber ale nie wystarczyło to żeby licznie przybyli kibice drużyny ze Świdnika Małego mogli cieszyć się chociaż z jednego punktu.

Victoria: Zapał – Skowronek, Kazubski, Przychodzień, Ścibior, Bartnik (75′ Brzozowski), J. Sawa (83′ Misiurek), Pikul (87′ Persona), Sobiech (78′ Kuczyński), Kashay, Bielecki (55′ K.Sawa).

Świdniczanka: Kowalczyk – Kowalski, Stępień, Żmuda, Warecki, Pędlowski (75′ Babiarz), Orzędowski (5′ Miazga), Rusiecki (50′ Kowalewski), Śliwa, Wilk (90′ Gadomski), Zuber.

Żółte kartki:
Sędziował: Mateusz Kwiatek (Chełm).

Wyniki i terminarz
Aktualna tabela ligowa

Wszystkie bramki z tego spotkania dostępne na naszym kanale na youtube:


  

Autor zdjęć Paweł Gorczycki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.